دانلود کتاب آیین دوست یابی

درباره بالا بردن اعتماد به نفس تاثیر کذاری بر دیکران در رابطه است. کتاب آیین دوستابی اثر دیل کارنگی میباشد.

دانلود کتاب آیین دوست یابی

پیشگفتار نویسنده
چرا و چگونه این کتاب نوشته شده است
در طول سی و پنج سال گذشته، ناشران آمریکایی بیست و پنج میلیون کتاب مختلف چاپ و منتشر کرده اند. و بسیاری از آنها خسته کننده بودند و بسیاری از آنها باعث ضرر ناشران شدند. این واقعیت که من متوجه شدم به این دلیل است که یکی از بزرگترین ناشران کتاب در آمریکا اخیراً محرمانه به من گفت که پس از هفتاد و پنج سال تجربه در این کار، او بخشی از سرمایه خود را در هفت هشتم کتاب هایی که منتشر می کند از دست می دهد. پس چرا کتاب دیگری نوشتم؟ و چگونه می توانم خودم را راضی کنم؟
آیا برای خواندن این کتاب زحمت می کشی؟ سعی می کنم به این دو سوال پاسخ محکمی بدهم
و کامل بدهد
از سال 1912 در نیویورک تدریس می کنم و در کلاس هایی که تدریس می کنم برای تکمیل مشکلات علمی تجار و هنر پیشکسوتان و صنعتگران و مدیران هر نوع شرکتی که تاسیس شده است. در ابتدای تلاشم خیلی کم و مختصر بود و فقط برای این بود که دانش و طرز گفتار را به خودم بیاموزم.
3
به آنها آموزش دهیم و یا به عبارتی در این حرفه تمرین و تمرین کنیم تا هم در مذاکرات تجاری و هم در مجامع عمومی، نیات و اهداف آنها به وضوح و با قدرت و توانایی بیشتری باشد.
اعلام
با شرح، به تجربیات من افزوده شد تا جایی که فهمیدم این دانش آموزان اگرچه به قواعد گفتاری نیاز دارند، اما در ابتدا به دانشی نیاز دارند که بسیار ارزشمندتر و مفیدتر از علم معانی و بیان باشد. روابط و محبت های انسانی بی پایان در جامعه، در تجارت، در مسائل عاطفی و غیره
با همنوعان خود خوشایند و مفید باشید.
صرف نظر از این موضوع، من خودم نیاز زیادی به مطالعه و یادگیری این تکنیک داشتم و چون امروز به کارهای آن روز نگاه می کنم و به آن فکر می کنم، می فهمم که چقدر به ظرافت و مهارت در معاشرت نیاز داشتم. آه، چه برکتی برای من بود اگر کسی چنین کتابی به من می داد، زیرا قدرت مدیریت مردم و تأثیرگذاری بر آنها برای کسانی که در جامعه زندگی می کنند بسیار ضروری و ضروری است. یک تاجر، مغازه دار یا سرمایه دار ضمن داشتن هر سمتی که می خواهند، حسابدار، معمار، دکتر، مهندس و … لازم است موضوع بسیار مهم و ارزشمندی را آشکار کند. نشان داد و معلوم شد که حتی در کارها و حرفه هایی که صرفاً علمی هستند، مانند مهندسی، 15 درصد پیشرفت و موفقیت آن ها به دانش فنی و 85 درصد مربوط به شخصیت است.
4
و جذابیت آنها بهتر با ایجاد هیجان و میل مرتبط است
در دیگران خرج می کنند.
من سالهای زیادی را به تدریس اتحادیه مهندسان در نیویورک و فیلادلفیا گذراندم. و حدود هزار و پانصد مهندس از کلاس های من فارغ التحصیل شده اند، چرا این افراد در کلاس های من شرکت کردند؟ با توجه به اینکه بعد از سالها تجربه دریافتند که بهترین مشاغل و بالاترین مقامات به کسانی نمی رسد که در رشته خود تخصص بیشتری دارند. 30 دلار در هفته قابل استفاده و پرداخت است، اما کسی که هم حرفه خود را می شناسد و هم می تواند روی همکارانش تأثیر بگذارد، چنین فردی جایگاه بالاتری نسبت به دیگران دارد و در زندگی موفق تر و سعادتمندتر است.
اگر به یاد داشته باشیم و جان دی راکفلر در روزهایی که فعالیتش به دلیل شدت و موفقیت در کارش غافلگیرکننده بود، در رسیدن به اهدافش بسیار خوب پیشرفت کرد. بکی به یکی از دوستانش گفت: و افرادی که استعداد و توانایی مدیریت و رهبری مردم را دارند قدرتی هستند که در من وجود دارد، حاضرم برای آن هرچه بخواهند به آنها بپردازم. شاید فکر کنید همه مدارس آمریکا با آموزه های ارزشمند خود سعی در شکوفایی و شکوفایی استعدادهای نهفته دانش آموزان دارند، اما من تا به حال چنین کلاس و دوره ای ندیده ام.
من عملی را ندیدم که چنین مسائلی را یاد بگیرد.
دانشگاه شیکاگو و اتحادیه مدارس جوانان مسیحی A. . . و انجمن آمریکایی برای آموزش جوانان
.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …