دانلود کتاب ارابه خدایان

این کتاب فرضیه‌ ای را مطرح می‌ کند که تعداد زیادی از تکنولوژی‌ های مربوط به تمدن‌ های باستانی و ادیان ، از مسافران فضایی الهام گرفته شده‌ اند و بعنوان خدایان شناخته می‌ شوند . کتاب ارابه خدایان اثر اریک فون دانیکن است .

دانلود کتاب ارابه خدایان

پیش گفتار
نگارش این کتاب نیازمند شجاعت بوده و خواندن آن همچنین به شجاعت نیاز دارد ، زیرا فرضیات و مدارک ارائه شده ، با عقاید رسمی باستان‌ شناسی که به طور کامل راسخ و باقی‌ مانده است ، در تضاد است . علم‌ آموزان آن را به‌ عنوان یک ” کتاب بی‌ مصرف ” رده‌ بندی خواهند کرد و در فهرست کتبی که در فراموشی فرو میروند ، قرار خواهد گرفت . وقتی عامه با یک موضوع روبرو می‌ شوند که احتمال دارد کاوش در گذشته حتی جذاب‌ تر از آینده باشد ، اغلب ترجیح می‌ دهند که از جنب و جوش زندگی روزمره خود فاصله بگیرند .
با این حال ، یک موضوع واضح وجود دارد و آن این است که گذشته ما شامل اتفاقات غیر عادی و نا مفهومی است ، گذشته‌ ای که هزاران میلیون سال پشت سر گذاشته‌ ایم ، گذشته‌ ای که همکاری با خدایانی که به زمین آمده‌ اند را در بر داشته ، و از موفقیت‌ های فنی باورنکردنی و مجموعه‌ ای از علوم پر از عجایب بوده است ، علومی که امروزه تا حدودی برایمان نامفهوم هستند . از یک سو ، باستان‌ شناسی ما هنوز ناقص به نظر می‌ رسد ، ولی از سوی دیگر ، ما مدارکی از نوعی باطری‌ های الکتریکی با قدمت هزاران سال پیدا کرده‌ ایم . همچنین ما نشانه‌ هایی از وجود موجوداتی با لباس‌ های فضانوردی پلاتینی یافته ایم ، و این نشان می‌ دهد که حتی در زمان‌ های قدیم ، فناوری‌ های پیشرفته وجود داشته است . اعداد پانزده رقمی را که حتی کامپیوتر ها نمی‌ توانند ثبت کنند ، نیز مثال دیگری از پیشرفت‌ های گذشته است .
اما چگونه انسان‌ های باستان توانستند این واقعیت‌ های باورنکردنی را بیابند ؟ یک واقعیت غیرعادی درباره ادیان ما وجود دارد ، و آن این است که هر یک از ادیان به بشر نویدها ، کمک‌ها و بخشش‌ های یکنواختی داده‌ اند . خدایان بشر اولیه نیز چنین وعده‌ هایی داده بودند . چرا به آنها وفا نشده است ؟ چرا سلاح‌ های بسیار پیشرفته را در برابر همسایگان خود به کار بردند ؟ و چرا نقشه‌ های بی‌ رونق آن‌ ها را از بین می‌ برد ؟
ممکن است بپذیریم که جهان اعتقادات اتیکه در طول قرون به لرزه خورده و فرو ریخته است . تحقیقات دقیق و صحیح ، احساس امنیت را که در آن همیشه داشتید ، خراب خواهد کرد . دانشی که در کتابخانه‌ های مخفی جامعه‌ ها نهفته بوده ، روز به روز فاش می‌ شود . دوران سفر های فضایی دیگر ، دوران اسرار .
سفر فضایی ما ، مواردی را که بخواهند از گذشته‌ ی تاریک ما آشکار کنند ، به روشنی به نمایش خواهد گذاشت . ما باید از خدایان و معبودان ، پادشاهان و قهرمانان گذشته بخواهیم که اسرار خود را فاش کنند ، تا ما هم با استفاده از قدرت و وسایل علمی و فنی ، هیچ‌ گونه جای خالی درباره‌ گذشته خود نگذاریم . لابراتور های جدید باید در تحقیقات باستان‌ شناسی سریع‌ تر و دقیق‌ تر مشغول به کار شوند و باستان‌ شناسان باید از دستگاه‌ های بسیار جدید برای مشاهده‌ ی نقاط ویران شده‌  گذشته استفاده کنند .
خدایان دوران تاریک اثار بسیاری از خود به جا گذاشته‌ اند ، اثاری که اکنون برای بار اول توانایی خواندن آن ها را داریم . احتمالاً مسائلی مانند مسافر های فضایی که موضوع بحث است ، برای انسان‌ ها چند هزار سال پیش یک واقعیت بود و نه یک مشکل . به نظر من ، اجداد انسان‌ ها در دوران تاریک از اعماق کیهان با موجودات متفکری ملاقات داشتند . اگرچه هنوز نمی‌ دانم که این موجودات متفکر مافوق زمین از کدام کره فضایی آمده‌ اند ، با این حال معتقدم که این نظریه انقلابی بیان می‌ کند که نا آشنایان ممکن است برای ایجاد نوع جدیدی از انسان‌ ها ، به نام هوموسپین ، انـسان‌ هـای زمـان خود را تغییر داده باشند . این نظریه مبتنی بر پایه‌ های فکری قوی است و من قصد دارم مدارک و دلایل مورد نیاز را ارائه دهم . بدون تشویق و همکاری بسیاری از افراد ، نتوانستم این کتاب را به پایان برسانم . مایلم به همسرم که در طول این چند سال کمتر دیدم ، به خاطر درک و حمایتش از من ، تشکر کنم .
من می‌خواهم از دوستِ صمیمی‌ ام هانس نیوتر که همراهی‌ های بی‌ محدودش را به من ارائه کرد و بخاطر یار انگیزی‌ های پر ارزشش تشکر کنم . همچنین از کارکنان محترم ناسا در هیوستون ، کیپ کاناورال ، و هانتسویل که از تسهیلات تحقیقاتی خود به من استفاده دادند ، قدردانی می‌ کنم . نهایت قدردانی خود را نسبت به پروفسور دکتر ورنر فون براون ، دکتر ویلی لی ، و برت اسلاتری ابراز می‌ کنم. همچنین از افراد بسیاری در سرتاسر جهان که با کمک‌ ها ، تشویق‌ ها ، و گفتگو‌هایشان ، انتشار این کتاب را ممکن ساختند ، صمیمانه قدردانی می‌ نمایم.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام ، روبیکا یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …