دانلود کتاب اول عاشق خودت باش

این کتاب به نویسندگی مارک رکلاو به شما آموزش می دهد که چگونه ویژگی‌ های درونی خود را شناسایی کرده و مسائل مهم در رابطه با عزت نفس را مورد بررسی قرار دهید .

دانلود کتاب اول عاشق خودت باش

هیچ عوامل خارجی نمی‌ توانند هویت یک فرد را تغییر دهند ، مگر اینکه خود فرد از درون به تغییر بپردازد . این تغییر نیازمند شناخت صحیح خود و دستیابی به احترام به‌ خود است . با شناخت درست خود ، انسان می‌ تواند به احترام به‌ خود دست یابد .
همه چیز وابسته به درون شماست . نگاه شما نسبت به دنیای اطراف کلیدی است . جهان ، آینه‌ ای از باور های درونی شماست . انسان‌ ها از ابتدا بهترین شکل خلق شده‌ اند . افراد با احترام به خود ، بهترین نسخه خودشان را ارائه می‌ دهند و در هر زمینه‌ای در بالاترین سطح عملکرد قرار دارند .
این افراد به احترام خود بسیار اهمیت می‌ دهند و مسئولیت‌ پذیر هستند . افراد با عزت نفس بالا قدرتمندند و همواره به دنبال یادگیری و رشد هستند . آنها معتقدند که هر موقعیتی شامل یک درس و پیام برای آن‌ ها است و هیچ اتفاقی به‌صورت تصادفی رخ نمی‌ دهد . برای من ، تغییرات زندگی من با افزایش عزت نفس آغاز شد .
من بسیار آرامش ، قدرت و شادی‌ را از طریق افزایش عزت نفس تجربه کرده‌ام . عزت نفس می‌ تواند کلید باشد تا به عشق ، ثروت ، موفقیت ، خلاقیت و صداقت در زندگی دست یابیم . این احساس می‌ تواند ما را به تمام مسائل زندگی مجهز کند .
این شاهکار مطالب و تمرینات بسیار مؤثری برای افزایش عزت نفس به شما ارائه می کند که پس از خواندش ، تحولات قابل توجهی را تجربه خواهید کرد .
بخش مقدماتی
شما دعوت می‌ شوید تا درباره‌ی یک موضوع بسیار حیاتی صحبت کنیم : ” عزت نفس ” .
عزت نفس تأثیر گرفتن از همهٔ جنبه‌ های زندگی ما راهی می‌اندازد ؛ اعمال ما در روابط با دیگران ، میزان اعتماد به نفس ، موفقیت شغلی ، شادی ، آرامش درونی و همچنین موفقیت آینده که برای خود پیش‌ بینی می‌ کنیم . علاوه بر این ، محرومیت از عزت نفس عامل اصلی بسیاری از اختلالات روانی و اجتماعی فردی است .
در طول این سال ها ، من با افرادی روبرو شده‌ ام که اقدامات کوانتومی انجام داده‌ اند و تنها با یک تغییر و بهبود ، به بزرگترین اهداف خود دست یافته‌ اند . این اقدامات علاوه بر افزایش عزت نفس ، تاثیر زیادی بر روی کیفیت تصمیم‌ گیری‌ هایشان داشته و انگیزه و عملکرد آن‌ ها را افزایش داده است . به نظر می‌ رسد کسانی که با عزت نفس کمی روبرو هستند ، ممکن است در انتخاب شریک یا شغل خود ، تصمیمات نامناسبی بگیرند و از دست‌ یافتن به اهدافشان دچار مشکل شوند .
نیاز مداوم به تأیید دیگران ممکن است باعث شود که افراد وابستگی زیادی به نظرات دیگران داشته باشند و احساس کنند که همیشه قربانی شرایط هستند . افراد معمولاً انتقاد پذیری کمی دارند و به خود سخت می‌گیرند ، که می‌ تواند باعث افزایش اضطراب و خطر ابتلا به افسردگی و نشانه‌ های دیگر اختلالات روانی شود ، از جمله بی‌خوابی . البته ، اینکه یک فرد خاص چگونه واکنش نشان می‌دهد ، ممکن است متفاوت باشد ، اما عموماً این ویژگی‌ ها در افراد با کم ترین احترام به خود رخ می‌ دهد .
آنها راحت نیستند که با قبول نقاط ضعف و آسیب‌ پذیری‌ های خود روبرو شوند و در واقع به‌طور کامل در زمان حال زندگی می‌ کنند . داشتن عزت نفس سالم به معنای قبول خود و اعتقاد به داشتن ارزش برای چیزهای خوب در زندگی است . وقتی با اثرات چشمگیری که عزت نفس پایین یا بالا دارد آشنا هستیم ، سؤال مطرح می‌ شود که چگونه می‌ توان به عزت نفس سالم دست یافت ؟ چگونه می‌ توان عزت نفس کاذب و ناسالم را به سالم تبدیل کرد ؟
بدبختانه موقع نگاه به دور و برمان ، مشاهده می‌ شود که تعداد زیادی اقدام در حوزه عزت نفس انجام شده است . این موضوع به باور های محدود کننده‌ ای که در دوران کودکی و جوانیمان شکل گرفته ، بر می‌ گردد . والدین ، معلمان و دیگران ممکن است به خاطر کاهش عزت نفس ما را تحت تأثیر قرار دهند ، اما در واقع برای غلبه بر این مشکل ، کمکی به ما نمی‌کند .
باید مسئولیت خود را بپذیریم و به یاد داشته باشیم که گذشته مهم نیست . ما می‌ توانیم از ابتدا شروع کرده و زندگی خود را بسازیم . هیچ رازی در این مسیر وجود ندارد . با تغییر باور های خود درباره توانایی‌ ها و ارزش درونی خود ، می‌ توانیم به عزت نفس سالمی دست پیدا کنیم . این کتاب می‌ تواند به شما کمک کند تا از باور های منفی خلاص شده و به احساس عزت نفس بالاتری دست پیدا کنید .
« من صلاحیت چیز های ارزشمند زندگی را ندارم » ، اکثرا داستان های بد و ناخوشایند در اطراف همه ما وجود دارد » . اگر به بهبود عزت نفس خود اهمیت بدهید ، نتایج بسیار خوبی خواهید گرفت ، از جمله اعتماد به نفس بالاتر ، روابط اجتماعی و کاری بهتر و آرامش در زندگی . با انتقاد از دیگران نگران نباشید ، می‌ توانید آزادانه احساسات و ارزش‌ های خود را بیان کنید ، زیرا اعتبار شخصی از تأیید دیگران نهایتاً به دست نمی‌ آید . با مواجهه با مشکلات مانند اضطراب ، افسردگی و چالش‌های زندگی ، می‌توانید به راحتی به خوشبختی را در تمام جنبه‌ های زندگی خود دست آورید .

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام ، روبیکا یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …