دانلود کتاب ایکیگای

این کتاب ارزشمند و استثنایی به نویسندگی ( هکتور گارسیا ، فرانچسک میرالس ) بهترین روش های ممکن را برای داشتن یک زندگی شاد و موفق به شما آموزش می دهد.

دانلود کتاب ایکیگای

مقدمه Iki Gai یک کلمه مرموز است
این کتاب برای اولین بار در یک شب بارانی به وجود امد، زمانی که نویسندگان ان برای اولین بار در یک رستوران کوچک در توکیو همدیگر را ملاقات کردند.
آنها با یکدیگر صحبت کردند. ما اثار یکدیگر را خوانده بودیم بدون اینکه یکدیگر را دیده باشیم و این به دلیل هزاران کیلومتر است که بارسلونا و پایتخت ژاپن را از هم جدا می کند. یک اشنایی متقابل باعث شد که ما با یکدیگر تماس بگیریم و این اغاز دوستی ما به نظر می رسد این دوستی جاودانه خواهد بود. ما سال بعد دوباره ملاقات کردیم و گفتگوی خود را در پیاده روی زنان در پارک مرکزی توکیو به پایان رساندیم. در مورد روانشناسی غربی بود، به ویژه لوگوتراپی، که به مردم کمک می کند تا به اهداف خود برسند
زندگی کنید
ما صحبت کردیم و گفتیم که لوگوتراپی ویکتور فرانکل – در میان روان درمانگران حرفه ای که
رشته های دیگر روانشناسی را تایید می کنند و ترجیح می دهند، این از مد افتاده است، اگر چه مردم هنوز هم به دنبال پیدا کردن معنی در انچه انجام می دهند و چگونه زندگی می کنند.
از هم پرسیدیم
معنای زندگی من چیست؟
ایا این بدان معنی است که من فقط بیشتر زندگی می کنم یا باید به دنبال یک هدف بزرگتر باشم؟ چرا برخی از مردم می دانند که چه می خواهند و برای
زندگی عشق و انگیزه دارد، در حالی که دیگران در سردرگمی و هرج و مرج پژمرده می شوند.
دارن زجر میکشن؟
در برخی از نقطه در مکالمه ما، کلمه “Iki Gayi” استفاده شد
این مفهوم ژاپنی تقریبا به “شادی” ترجمه می شود.
همیشه سرگرم بودن چیزی شبیه به لوگوتراپی است اما کمی بیشتر از ان؛ همچنین به نظر می رسد راهی برای بیان و توضیح طول عمر مردم ژاپن است، به ویژه در جزیره اوکیناوا، جایی که 55.24٪ از مردم از هر 100،000 ساکن این جزیره امید به زندگی بیش از 100 دارند.
سال ها، که بسیار بالاتر از میانگین جهانی است.
کسانی که می خواهند بدانند چرا ساکنان این
جزیره جنوبی ژاپن بیشتر از مردم جاهای دیگر
انها بر این باورند که یکی از دلایل این امر، جدا از یک رژیم غذایی سالم، زندگی سالم در طبیعت و در هوای ازاد، نوشیدن چای سبز و میانگین اب و هوای نیمه گرمسیری است. دمای ان شبیه به دمای هاوایی است. ایکیگای است.
که زندگی انها را شکل می دهد و
می سازد. در حالی که تحقیق در مورد این مفهوم، ما متوجه شدیم که حتی یک کتاب در زمینه های روانشناسی و توسعه شخصی در ارسال این فلسفه به غرب.
اختصاص داده نشده است.
ایا دلیل اینکه تعداد افراد صد ساله در جزیره اوکیناوا بیش از هر جای دیگری در جهان است به دلیل ایکی گای است؟ ایکی گای چگونه مردم این جزیره امیدوارند و تشویق می کنند که فعال باشند و تا پایان عمر زندگی کنند
داره؟ راز یک زندگی شاد و طولانی چیست؟ همانطور که ما همچنان به بررسی این موضوع ادامه دادیم، متوجه شدیم که یک مکان خاص به نام Egimi یک منطقه روستایی در شمال جزیره با جمعیت 3 است.
هزار نفر دارای بالاترین امید به زندگی در هر مکان هستند – منطقه ای که
این روستا نام روستای Dull Umar را گرفته است
است.
اوکیناوا جایی است که میوه ژاپنی Shiko Wasa 4 – یک میوه لیمو مانند غنی از انتی اکسیدان ها – رشد و تولید می شود. ایا راز طول عمر در Gami حضور این میوه است؟ ایا حضور اب تمیز و خالص در دم کردن چای مورینگا راز طول عمر در این منطقه است؟ ما تصمیم گرفتیم شخصا اسرار قرن ها ژاپنی را مطالعه کنیم. پس از یک سال مطالعه اولیه، ما با دوربین ها و ضبط کننده های صوتی وارد روستا شدیم – جایی که ساکنان به یک گویش باستانی صحبت می کنند و از دین روح و اعتقاد به ارواح پیروی می کنند، مذهبی که در ان ارواح جنگ Gesobel هستند.
به نام بونا گایا – انها ویژگی های ان را شکل می دهند. به محض ورود، دوستی و رفاقت باورنکردنی ساکنان انجا را احساس کردیم.
تپه های سبز که با اب شفاف ابیاری می شوند
انها می توانند بدون توقف بخندند و شوخی کنند در حالی که مصاحبه با قدیمی ترین ساکنان منطقه، ما متوجه شدیم که چیزی بیشتر و قوی تر از منابع طبیعی وجود دارد.
باشد که زندگی انها طولانی و لذت بخش باشد
ارائه
باز هم، ایکی گایی بسیار مرموز و مرموز است، اما این راز و راز دقیقا چیست؟ چگونه به ان
می دونی چیه؟
در کمال تعجب، ما کشف کردیم که این پناهگاه تقریبا جاودانه درست در اوکیناوا واقع شده است، جایی که 200،000 بیگناه در پایان جنگ جان خود را از دست دادند.
جهان دوم چیزی بیشتر از این را از دست داد.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …