دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی ها

این کتاب که بر پایه و اساس سحر خیزی نگاشته شده ، آموزه هایی مهم و حیاتی در زمینه خودباوری و موفقیت به خوانندگان خود ارائه می کند. کتاب ” باشگاه ۵ صبحی ها ” اثر رابین شارما می باشد.

دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی ها

فهرست مطالب
پیام و تقدیم نامهای از نویسنده………………………………………………………………………………1
نقل قول………………………………………………………………………………………………………..3
فصل :1تصمیمی خطرناک …………………………………………………………………………………..4
فصل :2فلسفهای روزانه برای افسانهای شدن………………………………………………………………6
فصل :3دیداری غیرمنتظره با غریبهای شگفتانگیز ……………………………………………………..18
فصل :4متوسط و عادی بودن را فراموش کنید …………………………………………………………..27
فصل :5یک ماجراجویی عجیب به درون تسلط صبحگاهی ……………………………………………..47
فصل :6پروازی به سوی اوج بهرهوری، هنرمندى و شکستناپذیری ……………………………………63
فصل :7آماده سازی برای تحول شروع میشود ………………………………………………………….78
فصل :8روش 5صبح: عادتهای صبحگاهی افراد بسیار موفق………………………………………….90
فصل :9مدلی برای نشان دادن بزرگی ………………………………………………………………….103
فصل :10چهار حوزه تمرکز افراد بسیار موفق………………………………………………………….120
فصل :11مدیریت کردن جزر و مدهای زندگی ……………………………………………………….185
فصل :12باشگاه 5صبح، آیین ایجاد عادتها را یاد میگیرند ……………………………………….197
فصل :13اعضای باشگاه 5صبح فرمول 20/20/20را یاد میگیرند. ………………………………234
فصل :14اعضای باشگاه 5صبح، ضرورت خواب را درک میکنند …………………………………..268
فصل :15اعضای باشگاه 5صبح، 10تاکتیک بسیار مؤثر برای تمام عمر را یاد میگیرند ………….285
فصل :16اعضای باشگاه 5صبح، چرخههای دوقلوی عملکرد ممتاز را یاد میگیرند………………..307
فصل :17اعضای باشگاه 5صبح، قهرمانهای زندگی خودشان میشوند……………………………..349
سخن آخر………………………………………………………………………………………………….366

با کمال مسرت، این کتاب اکنون در دست شماست. بیم آن داریم که اثر بیتواند و در زمینه‌های خلاقیت، بهره‌وری و موفقیت تأثیرگذار باشد. کتاب “کلوب 5 صبح” براساس تجربیات بیش از بیست ساله‌ام در آموزش کارآفرینان برجسته، مدیران برتر شرکت‌های بزرگ، ورزشکاران برجسته، هنرمندان معروف و اعضای خاندانهای سلطنتی نوشته شده است. در طول چهار سال، این کتاب را در ایتالیا، آفریقای جنوبی، کانادا، سوئیس، روسیه، برزیل و جزیره موریشیوس نگاشتم. هرزمان نوشتن برایم آسان بوده و هموارگی در بعضی موارد به سختی تبدیل می‌شد. به دلیل تعهدم به این اثر، گاهی احساس تسلیم می‌کردم، اما حس مسئولیتم مرا در پیش می‌کشید. با صمیمیت، از کسانی که به من کمک کرده‌اند تا این کتاب را تکمیل کنم، قلباً سپاسگزارم. این کتاب را به شما تقدیم می‌کنم. دنیا به قهرمانان بیشتر نیاز دارد و من معتقدم که شما هم چنین قهرمانی هستید. بنابراین، از امروز شروع به پیشرفت کنید. با احترام و محبت،

“همیشه فرصت پیروزی جشن گرفتن را داریم، اما برای برنده شدن قبل از غروب آفتاب، تنها چند ساعت فرصت داریم.” – اِمیلِ کارمایکِل “هرگز خیلی دیر یا خیلی زود برای شروع تغییر نیست… امیدوارم زندگی شایسته‌ای داشته باشید. و اگر متوجه شدید که گام‌هایتان درست نبوده، مطمئن باشید که قادرید دوباره شروع کنید.” – اف. اسکات فیتزجرالد “کسانی که موسیقی را نشنیدند، آنان را دیوانه فرض می‌کردند که رقصیدند.” – فریدریش نیچه

فصل: 1 – تصميم خطرناک
**خودکشي با گلوله مي‌توانست بسيار خشونت‌آميز باشد؛ خودکشي با چاقو هم مي‌توانست بسيار ناگهاني و نامحسوس باشد. حالا ممکن است زمان تغییر نظر او فرا رسیده باشد. گزینه‌ای جز برگذاری سخنرانی یا خوشبختی در منظر نبود. در فصل ۲ از “فلسفه‌های روزمره برای تبدیل شدن به افسانه”، این نکته را ذکر کرده بود: «به آتش درونتان در باتلاق ناامیدی اجازه ندهید که خاموش شود. قهرمان درونی‌تان هرگز نباید در ناامیدی و تنهایی فوت کند، زیرا شما می‌توانید به دنیای دلخواه خود برسید. این دنیا واقعی است و دستیابی به آن امکان‌پذیر است. این دنیا متعلق به شماست.»

وی یکی از بهترین سخنرانان بود، با یک جذابیت واقعی. در دوران ۸۰ سالگی و پایان دوران افسانه‌های خود، به عنوان یک استاد الهام‌بخش و راهنمای مردم در درک بزرگترین توانایی‌هایشان، در سراسر جهان احترام زیادی به دست آورده بود.

در فرهنگی که پر از ناپایداری، شک و عدم امانت بود، برنامه‌های این افسونگر مخاطبان زیادی را به خود جذب می‌کرد که علاقه‌مند بودند نه تنها زندگی‌های خلاقانه، پربار و موفقیت‌آمیزی داشته باشند، بلکه خود را به تعالی بخشند. در پایان، مطمئن بودند که یک میراث استثنایی را از خود به جا گذاشته‌اند و تأثیرشان بر نسل‌های آینده خواهد داشت.

او نظرات و نکات منحصربه‌فردی ارائه می‌کرد که قهرمان درونمان را با ایده‌های تقویت می‌کرد؛ پیامش به افراد معمولی نشان می داد که چگونه به بالاترین سطوح موفقیت در حوزه کسب و کار برسند و یک زندگی کاملا غنی داشته باشند. وقتی به سخنان او گوش میدادید، حس می‌کردید که به چیز های قدرتمندتری رسیده‌اید، چیز هایی که قبلاً تجربه نکرده بودید. و این همانطور نبود که نابغه طبقات فطری ما را به پلیدگی، پیچیدگی و فروپاشی فناوری کشانده و کُشت.مشخص است که با پیر شدن، او کمی خم شده بود.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام ، روبیکا یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …