دانلود کتاب حرف هایی که کاش میزدم

کتاب حرف هایی که کاش میزدم از ( کیتلین کلی ) درباره زندگی دختر جوانی است که شکست عشقی سنگینی خورده و می خواهد دست به کار خطرناکی بزند.

دانلود کتاب حرف هایی که کاش میزدم

خواننده محترم
علاوه بر ادای احترام به هوش و ظرافت شما، متن زیر از غرور و غرور نوشته نشده است، اما فقط چند نکته برای یاداوری به شما عزیزان عرض می کنم تا  شما بتوانید لذت بیشتری از خواندن کتاب حرف هایی که کاش می زدم ببرید.
برای چندین سال، فرمت جدیدی در ادبیات جهان ظهور کرده است که “روزنامه نگاری” نامیده می شود و به “تخلیه ذهنی” نویسنده معنی می دهد. در قانون تخلیه ذهنی، نباید خواننده داشت یا کتاب شود. اما کسی که نویسنده است و دائما به دنبال نواوری است، این نوع نوشتن را به یک کتاب تبدیل کرده است و از سوی دیگر خوانندگان به شدت از این نوع ژانر ادبی جدید و اثبات ان استقبال کرده اند.
همچنین نسخه های بسیاری از کتاب ها در این قالب است. به عنوان مثال، این کتاب داستان یک دختر جوان را می گوید که در عشق شکست خورده و حتی خودکشی می کند. او یک اگهی فوت بسیار ساده و به زبان محاوره ای نوشته است تا بتواند در مورد درد خود بگوید و معشوق خود را صدا کند. اما متن تک صدایی یک مونولوگ است و ما صدای معشوق پسر را نمی شنویم زیرا او یکی از پسران معمولی است که فقط برای تفریح با جنس مخالف ملاقات می کند.
برای خالی کردن ذهن خود، اگر چه بسیار ساده است و حتی خوانندگان حرفه ای را فریب می دهد و انها را به دلیل ظاهر خود گیج می کند. ساده است، اما در فضای پیچیده ان، در قالب مدرنیسم و
توسط ذهن مشکل دوستانه دیده می شود، و هنگامی که تاریخ انقضای یک دختر برای انها به پایان رسید،
او را دور میاندازند. بنابراین، انها نمی توانند صدایی داشته باشند و
در مورد خودشان و اینکه چرا دختر را ترک کردند، بگویید، اما با توجه به روایت رمان کلاسیک و حتی رمان مدرن، دختر نمی اید تا همه اینها را از نقطه A به نقطه B و در نهایت شروع کند. او نثر و شعر را مخلوط کرد تا سردرگمی را که از غم جدایی رنج می برد از ذهنش پاک کند. او از کلمات کمی استفاده می کند و از علائم یا نوشتن به رنگ سیاه یا برعکس استفاده می کند – نوشتن کلمات کوچکتر برای خواننده درک انچه که منظور او است. در نتیجه این نوشتن ساده و راه رفتن در جدول زمانی، خواننده امروز بسیار خسته است. مغزش دیگر نمیتواند سی صفحه را بخواند.
تبدیل شدن به راوی رمان اماده سازی قتل در فرض پدرش. امیدوارم این کتاب، مانند کتاب های قبلی، توسط ناشر شما مورد استقبال قرار گیرد و به او در کار فرهنگی که انجام داده است کمک کند.
و خواننده خسته و دل شکسته امروز را یک بار دیگر با کتاب ها اشتی دهد
و خواندن.
هشدار:
این کتاب با بسیاری از موضوعات بحث برانگیز و حساس سروکار دارد،
افرادی که ذهن بسته دارند باید مراقب باشند.
فصل اول: نجات خودم
این فصل در مورد نجات خود است، به طوری که زمانی که هیچ دیگری نمی تواند به شما کمک کند، دیگران نمی توانند صداهای شیطنت امیز را در سر شما بشنوند. برای ایستادن یا سکوت قلب خود را غمگین کنید
گاهی اوقات شاهزاده خانم در برج به شاهزاده نیاز ندارد، گاهی اوقات این ملکه شیطنت نیست که او را در برج زندانی کرده است، گاهی اوقات خود شاهزاده خانم که خود را در برج بلند و افسرده زیر اسمان زندانی کرده است، و گاهی اوقات کسی فریاد می زند و درخواست کمک می کند. ایا شما نمی شنوید که این زمانی است که شاهزاده خانم تصمیم می گیرد خود را نجات دهد. گاهی اوقات این دختر شاهزاده خانم نیست، بلکه فقط یک دختر با ذهن دیوانه است. او می تواند با شخص شیطنت امیز و راه خود را از بالای برج پایین می اورد. زمان می برد، اما او ان را انجام خواهد داد. یاداوری این فصل این است که خودتان را نجات دهید تا مشکل بر دوش شخص دیگری نباشد.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …