دانلود کتاب راز

این کتاب به شما آموزش می دهد که چگونه به اهداف و آرزو های خود با توجه به هر چیزی که در فکر شماست برسید. کتاب راز اثر راندا برن می باشد.

دانلود کتاب راز

فهرست
فراتر از راز، مقدمه نوشته دکتر عیسی جلالی
پیشگفتار
سخنی از افشاگران
راز به زبان ساده
نحوه استفاده از راز
فرآیندهای قدرتمند
راز پول
راز روابط
راز سلامتی
راز دنیا
راز تو
راز زندگی
بیوگرافی ها
فراتر از راز
دویست حرف چون نیم عمل نیست
در مدت کوتاهی کتاب و فیلم راز در استرالیا، کانادا، آمریکا و کشورهای دیگر مورد استقبال قرار گرفت و به سرعت موافقان و مخالفان خود را پیدا کرد. نویسنده کتاب در مقدمه آن به شرح داستان راز پرداخته است. در کشور ما چند وقت پیش سیدی فیلم در دست عده ای بود و قسمت هایی از آن به صورت مکتوب در دست این و آن بود. پس از دوبله و پخش فارسی فیلم،صدا و سیما فرصت نقد و تحلیل آن را فراهم کردند. پس از پخش این فیلم، شبهات، ابهامات، نظرات و سوالاتی برای برخی افراد و سازمان ها مطرح شد. در این بین آقای مهدی کراچه داغی کتاب راز را ترجمه کردند. ایشان و ناشر محترمشان از من خواستند که برای این کتاب پیشگفتاری بنویسم. این فرصت بسیار خوبی بود برای پاسخگویی به سوالات و نظرات مطرح شده برای افرادی که با راز آشنا بودند. در اینجا، برای وضوح بیشتر، برخی از این سوالات با شما
به اشتراک خواهم گذاشت
رمز و راز
راز چیست؟ و چه چیزی نیست؟ آیا کار علمی است و ارزش آموزشی دارد؟ آیا نویسندگان و محققین افراد قابل اعتمادی هستند؟ آیا می توانید با آن به آرزوها و رویاهای خود برسید؟ آیا محتوای نوآوری و کشف جدید است؟ تفاوت فرهنگی ما با آن چیست؟ آیا مطالب سری در اسلام و سایر ادیان دیده می شود؟ عرفان و ادبیات پرمایه ما از امور پنهانی چه می گوید؟ آیا راز متاثر از علوم انسانی و اجتماعی مانند روانشناسی، علوم تربیتی، انسان شناسی، جامعه شناسی و فلسفه است؟ آیا اشاره شخصیت های فیلم راز به فیزیک فیزیک و انرژی کوانتومی تظاهر است یا واقعیت علمی؟ چگونه می توان با وجود روند سریع بیان مطالب کتاب، به منابع عمیق تر و معتبرتر از راز دست یافت و آن را عمیق تر خواند؟
شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد موضوعات و توصیه های مخفی اینجا و آنجا مشاهده کنید، اما اجرای و عمل به آن مهم است. افلاطون می گوید واقعاً با اسرار می توان زندگی کرد و متحول شد و این دگرگونی را ادامه دادبه شما یک رابطه جنسی تقلبی بدهد، آنقدرها هم مهم نیست. مراقب باشید دانش جعلی به شما ندهند. مخالفان راز می گویند این راز جعلی معرفتی است و فقط مخصوص افراد سطحی نگر و خود فریب است. آیا این نظر درست است؟ اگر به قول نویسنده راز و گروهش استقبال خوبی از راز شده است، تحلیل این استقبال چیست؟ آیا می توان به راز اعتماد کرد؟
کدام مکتب های روانشناسی در موضوعات مخفی پیشگام و شریک هستند؟ مردم ما چگونه با راز ارتباط برقرار می کنند؟ همانا هستی و هستی را می توان در خدمت آرزوها و امیال گرفت و باعث وجود و
فراتر از راز
کیهان از ما اطاعت می کند؟ انرژی انسانی بدون ارتباط با انرژی الهی
آیا می توان آن را حفظ کرد؟
پاسخ این سوالات را می توانید در مقاله زیر بیابید. اگر به دنبال پاسخ جامع برای این سوالات هستید، برای دریافت بخواهید. روی سوال ها کار کنید و سعی کنید با تفکر و عمل به جواب ها اولویت بدهید، پاسخ دادن به سوالات بیشتر در حوصله این مقدمه نیست.
حال ببینیم خواننده و بیننده راز از این همه سوال چه می خواهد. خواننده و بیننده راز می خواهد راهی برای حل مشکلات خود بیابد و با اطمینان و اعتماد به آرزوها و آرزوها و اهداف خود در زندگی دست یابد و به کائنات و هستی خدمت کند. به نظر می رسد افراد برجسته و موفق با استفاده از قوانین هستی و هستی و هماهنگی با طبیعت به آرزوهای خود رسیده اند. مشاهده می شود که با استفاده از قوانین فیزیک و فیزیک توانسته اند زندگی مطلوب خود را از طبیعت و کیهان بدست آورند.علوم پایه.
اگر قوانین طبیعت را بدانید و از آنها پیروی کنید، می توانید به آرزوهای خود برسید. به نظر می رسد برای اجرای این مباحث باید بیشتر از اینها مطالعه کرد و تلاش کرد و جستجو کرد. بدین منظور توجه شما را به منابعی که منجر به کاربرد عملی و استفاده از راز می شود معطوف می نمایم. به نظر من اجرای توصیه های راز و ادامه این کار موضوع اساسی راز است.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …