دانلود کتاب روانشناسی تاریک زک آدامز

کتاب روانشناسی تاریک نوشته زک آدامز یک کتاب کاربردی و مفید در رابطه با افراد سوء استفاده گر جامعه می باشد.

دانلود کتاب روانشناسی تاریک زک آدامز

مقدمه
روانشناسی تاریک، همانطور که می توان با نگاه کردن به نام ان تصور کرد، شامل دستکاری و کنترل ذهن به منظور دستیابی به هدف یک فرد یا وضعیت به نفع فرد کنترل کننده است. همه ما به سمت تاریکی حرکت می کنیم. این یک وضعیت انسانی است. با این حال، این چیزی است که اغلب اشتباه درک می شود. روانشناسی تاریک شامل تمام شیوه های دستکاری و ناخوشایند است. ممکن است تا حدودی غیر واقعی یا فانتزی به نظر برسد، اما هیچ جادوگر یا غولی در این نوع حقه بازی درگیر نیست، همانطور که می دانیم روانشناسی بر اساس مطالعه افکار، اعمال، ارتباطات و رفتارهای ما است. تاریکی که در روانشناسی تاریک به ان اشاره شده است، از تاکتیک های تقریبا شیطانی یا شیطانی است که مردم برای دستکاری روانشناختی یک فرد یا یک وضعیت خاص برای رسیدن به خواسته های خود استفاده می کنند. این یک تاکتیک بسیار خودخواهانه است که او به نفع خود استفاده می کند، اما خودخواهی یک ویژگی انسانی بسیار رایج است. برخی ممکن است استدلال کنند که دستکاری نه تنها یک تاکتیک انسانی است بلکه در حیوانات نیز یافت می شود. این به سادگی به این معنی است که دستکاری یک ابزار است که در میان اکثر موجودات زنده بسیار رایج است.
به منظور تمرین دفاع از خود در برابر روانشناسی تاریک، ابتدا باید همیشه به دنبال درک ان باشید. هنگامی که یک درک کلی شکل می گیرد، تقسیم ان به دسته های مختلف و اولویت بندی تاکتیک های خاص اسان تر می شود. هنگامی که ما به طور کامل چیزی را درک می کنیم، بیشتر احتمال دارد که بتوانیم با ان به درستی مقابله کنیم و همه چیز را کنار هم قرار دهیم.
ما نشت نخواهیم کرد، و بر کسی پوشیده نیست که برخورد با ذهن انسان می تواند کاملا کثیف باشد. روانشناسی تاریک در نگاه اول ساده به نظر می رسد، اما عوامل مختلفی در مهارت و تمرین دستکاری و کنترل ذهن دخیل هستند. هیچ نمی تواند در یک لحظه بگوید که ایا این دستکاری روانی است یا نه، زیرا این یک روش فریبنده ظریف است، درست است.
مانند کنترل ذهن در این مورد، ظرافت یک چیز بسیار خطرناک است.
خوشبختانه، بخش اول این کتاب شامل اطلاعات لازم است که هر کسی نیاز به یادگیری روانشناسی تاریک دارد. بسیاری از عوامل می توانند تعیین کنند که ایا یک فرد به هیچ وجه دستکاری شده یا فریب خورده است. افرادی که در معرض دستکاری روانی قرار می گیرند می توانند قربانی نامیده شوند زیرا ما می دانیم که انها ممکن است از کنترلی که بر انها وجود دارد بی اطلاع باشند. غیرممکن است که با اطمینان پیش بینی کنیم که دیگران در هر موقعیت یا موقعیت خاصی چه کاری ممکن است انجام دهند یا نکنند. این کتاب همچنین ویژگی های فردی را که روانشناسی تاریک را در مورد دیگران مانند خودشیفته ها انجام می دهد، مورد بحث قرار می دهد. این محتوا همچنین توضیح می دهد که اهداف بالقوه دستکاری چیست، هر فرد متفاوت است. برخی از تکنیک های معمول نیز به طور کامل برای درک دقیق توضیح داده می شوند.
در ذهن خواننده در مورد دستکاری و کنترل ذهن دوباره بوجود می ایند، اگر کسی می تواند
درک مفهوم روانشناسی تاریک تا حدودی، در حال حاضر تفاوت زیادی در وجود دارد
پیشگیری، بهبودی و اگاهی از قربانیان یا قربانیان بالقوه ایجاد خواهد شد.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …