دانلود کتاب سفر روح

این کتاب اطلاعات بسیار ارزشمندی در رابطه با اتفاقات پس از مرگ و عالم برزخ به شما ارائه می‌ دهد. کتاب سفر روح اثر ( دکتر مایکل نیوتن ) است.

دانلود کتاب سفر روح

آیا از ترس مرگ وحشت دارید؟ آیا نگران هستید که بعد از مرگ، چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا اعتقاد دارید که روح ممکن است به دنیای دیگری بروی و پس از مرگ، به همان جا بازگردد؟ یا این ترس از مرگ فقط یک خیال و خواب‌زده است؟
جالب است که در میان همه موجودات زمین، انسان‌ها باید همیشه ترس از مرگ را در خود سرکوب کنند تا بتوانند به طور طبیعی زندگی کنند. با این حال، غریزه زندگی هرگز به ما اجازه نمی‌دهد که این دلواپسی را فراموش کنیم. هر چقدر که به سن می‌افزاییم، تهدید مرگ روشن‌تر به ما نشان داده می‌شود. حتی افراد مذهبی هم ممکن است ترس داشته باشند که مرگ نهایت وجودشان باشد. بزرگ‌ترین نگرانی نسبت به مرگ، به دلیل فکر به بی‌معنایی زندگی است. یعنی فکر کردن به این که مرگ به پایان همه ارتباطات و علاقه‌هایمان با خانواده و دوستانمان منجر شود و زندگی زمینی‌مان باعث شود تمام اهداف و آرزوهای مادی بی‌ارزش و بی‌فایده به نظر بیایند.
اگر مرگ پایان همه چیز ما باشد، زندگی به نظر بی‌معنی و بی‌هدف می‌آید. اما نیروی درونی در انسان‌ها، این امکان را به آنان می‌دهد که به جهان پس از مرگ ارتباط داشته و به نیروی برتر و همچنین جاودانگی روح اعتقاد داشته باشند. اگر ما واقعاً دارای روح هستیم، باید بپذیریم که این روح پس از جدا شدن از جسم به کجا می‌رود؟ آیا واقعاً وجود بهشتی در آفاق دور که مکانی برای ارواح هوشمند است، ممکن است؟ این بهشت چگونه محقق می‌شود؟ وقتی به آنجا برسیم، چه خواهیم کرد؟ آیا موجود فوق‌العاده ای در این بهشت حاکم است؟ این پرسش‌ها به جوانب عمیق انسان مربوط می‌شود و همچنان برای اکثریت ما به عنوان یک معمای بازنشسته باقی مانده است.
برای اکثر مردم، توانایی شناختن اسرار زندگی پس از مرگ به معنای درک روح پنهان است. این به دلیل طبیعت ما بوده که درباره هویت واقعی خود روح، فراموشی می‌کنیم. با این حال، اگر توانایی دانش را بیابیم، ارتباط بین مغز و روح برایمان واضح خواهد شد.
در چند سال اخیر، گزارش‌هایی از افرادی که به طور موقت مرده و به زندگی بازگشته‌اند، شنیده شده است. آنها از عبور از یک راهروی درخشان و حتی ملاقات کوتاه با روحانیان مهربان گفتگو کرده‌اند. اما هیچ یک از این موارد که در کتب مربوط به تناسخ یا زندگینامه‌های متوالی ذکر شده، هیچگاه شواهد قاطعی درباره زندگی پس از مرگ ارائه نکرده است.
این کتاب یک گزارش صادقانه است درباره دنیای ارواح است. در طول آن، مجموعه‌ای از داستان‌های واقعی مورد بحث قرار می‌گیرد که با اشاره به جزئیات نشان می‌دهند که پس از فرا رسیدن مرگ فیزیکی، چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و چگونه ارواح به گذر آن مراحل که منجر به بازگشت به زندگی دیگری در جهان مادی می‌شود، می‌پردازد.
بر اساس حوزه‌ی کاری من در زمینه‌ی هیپنوتراپی و تصحیح رفتارهای ناهنجار به‌منظور درمان اختلالات روانی، من تلاش می‌کنم تا به بیماران کمک کنم تا افکار و احساسات خود را هماهنگ کرده و هویت جدیدی پیدا کرده و رفتار سالمتر و متعادل‌تری داشته باشند. من با همکاری بیماران، سعی می‌کنم تا به درک درست از نقش و پیامدهای باورهایشان برسم زیرا معتقدم هیچ یک از مشکلات روانی وجودی تخیلی ندارد.
در ابتدا، به دلیل پایبندی به روش‌های معمول درمان روانشناسی، از تحقیق و جستجو درباره زندگی گذشته بیماران خود دوری می‌کردم. در آن دوران، از هیپنوتیزم و روش بازگشت به گذشته برای شناخت ریشه‌های خاطرات ناخوشایند و ضربات روحی اجتناب می‌کردم.
در زمان کودکی به این نکته پی بردم که هر تلاش برای رسیدن به زندگی از قبل مشخص شده، شایان توجه نبود و با اصول عادی درمان کلینیکی متفاوت بود. علاقه‌مندی من به زندگی‌های متوالی و مسائل ماوراطبیعی فقط یک حالت کنجکاوی نبود، تا اینکه به کار با یک بیمار جوان در زمینه کنترل درد اختصاص یافتم.
این بیمار از یک درد مزمن در سمت راست بدن که تمام عمرش را آزار داده بود، رنج می‌برد. یکی از روش‌های کنترل درد، از طریق خواب درمانی است که بیمار را به گونه‌ای هدایت می‌کند که سبب شدت و افزایش درد خود شود و به این ترتیب نحوه کاهش درد خود را نیز فرا بگیرد و در نتیجه، توانایی کنترل درد را به دست آورد.
در یک جلسه درمان، وقتی درگیر فرایند افزایش درد بودیم، بیمار با هدف بازسازی زجر و درد خود، تصور کرد که تحت حمله قرار گرفته و با ضربات کارد مورد حمله قرار گرفته است. به دنبال رسیدن به ریشه این تصور، نهایتاً به گذشته‌اش در جنگ جهانی اول دست یافتیم و فهمیدیم که در فرانسه به ضرب سرنیزه کشته شده است. از این روش، موفق شدیم که به طور کامل درد را کنترل کنیم.
به توصیه خودم، شروع به پس انداز کردن برخی از مشتریانم و بازگشت آنان به دوران قبل از تولد اخیر یا ورود آخرین‌ بارشان به این جهان کردم. در ابتدا نگران بودم که ترکیب نیازهای کنونی و باورها و وهم‌های بیمار، ممکن است به او تخیلات تازه‌ای بدهد که ناشی از بازیابی این خاطرات است. اما به محض آن که درک کردم، خاطرات عمیق ما، مجموعه‌ای از تجربیات گذشته ما هستند که واقعی‌تر و پیوسته‌تر از آنچه که می‌توان آنها را نادیده گرفت، هستند. به این نتیجه رسیدم که در رابطه با روانشناسی، ارتباط بین وقایع زندگی قبلی و هویت فعلی چقدر مهم است.
سپس به کشفی گسترده دست یافتم و فهمیدم که می‌توان ازطریق ذهن شغل شده‌ای کسانی، دیدن دنیای ارواح را تجربه کرد و درباره نحوه‌ی مکان گذاری بین زندگی‌های زمینی آنها مطلع شد.
نویسنده، محل گذران بین زندگی‌های زمینی را بخشی از عالم ارواح تلقی می‌کند. برای روشنی بیشتر، این بخش از عالم ارواح را “برزخ” نامیده است.
زن میانسالی بود که به نظر می‌رسید به هیپنوتیزم بسیار مسلط بود و در حال به سرگردانی در آینه‌های زمان به زندگی خود بود. معمولاً، مراجعین وقتی داستان زندگی آن‌ها به اتمام می‌رسد، وارد فاز حساس و ظریفی می‌شوند. این مورد خاص، زمانی که به این فاز وارد شد، به صورت خودکار و بدون کمک من، به سطح بالاترین آگاهی و بیداری دست یافت. با وجود این که من فرمان داده بودم که این وضعیت را آغاز کنم، او را به بازگشت به ریشه تنهایی و فقدان همدمان و دوستانش تشویق کردم. در این لحظه، به طور آگاهانه یک کلمهٔ محرک را بکار بردم تا روح را فراخوانی کنم و از او پرسیدم که آیا در گروه خاصی از دوستانش دلش بیشتر برایشان تنگ شده است. ناگهان، او شروع به گریه کرد و هنگامی که از دلیل گریه‌اش سؤال کردم، با هیجان گفت: «دلم برای دوستان گروهم تنگ شده و این باعث تنهایی‌ام شده است.» من از او پرسیدم که دوستانش کجا هستند و او پاسخ داد:
در حال حاضر، من در مسکن همیشگی خود هستم و به همه شاهدانه نگاه می‌کنم که پس از پایان کار این بیمار و مراجعه مجدد به نوارهایی که از حرفهای او تهیه شده بود، دریافتم که دست یافتن به جهان ارواح نیازمند ادامه برگرداندن آن‌ها به قبل از آخرین زندگی‌شان است. این موضوع در کتب زیادی مورد بحث قرار گرفته است، اما هیچ‌کدام به صورت روحی یا طریقه دست یابی به خاطرات زندگی بعد از مرگ موفق نشده‌اند. بنابراین تصمیم گرفتم که شخصاً در این زمینه تحقیق کنم. با تمرین و تلاش مداوم، موفق شدم مهارت‌های بیشتری در ورود به دنیای ارواح از طریق بیماران خود به دست آورم و همچنین متوجه شدم که بررسی دنیای ارواح برای مردم از اهمیت و معنای بسیار بالاتری به محض خود دستیابی به وقایع زندگی گذشته‌شان در جهان خاکی است.
به عنوان یک سوال، چگونه می‌توان از طریق هیپنوتیزم به روح دست یافت؟ با در نظر گرفتن اینکه ذهن انسان شامل سه کره‌ای است، هر یک با سطح خود، درجه خودآگاهی و تأثیر آن روی ذهن دارای اهمیت‌ های خاص خود هستند.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …