دانلود کتاب شفای زندگی

موضوع این کتاب تاثیرگذار و شفا بخش در زمینه مثبت اندیشی و خودیاری ، به ما تمرین هایی را می آموزد که روز به روز زندگی با کیفیت تری داشته باشیم. کتاب شفای زندگی اثر لوئیز هی می باشد.

دانلود کتاب شفای زندگی

در صورتی که به سرزمین دورافتاده‌ای تبعید شوم و تنها مجاز به انتخاب یک کتاب باشم، «شفای زندگی لوییزهی» را انتخاب می‌کنم. این کتاب شامل آموزه‌هایی ارزشمند از یک استاد بزرگ و تجربیات شخصی یک بانوی بزرگ است. لوییز در این اثر ما را به یک بخش از سفر تکاملی خود همراه می‌کند و باعث تعجب و سرگرمی ما می‌شود.
زندگی او  که به طور خلاصه در اینجا ذکر شده و به نظر من، یک اثر دیگر است – حس شفقت و تحسین مرا برانگیخت. باور دارم که تمام آنچه که راجب زندگی و درس‌هایش، و نحوه کنش با خود، به طور کامل در اینجا ذکر شده است. این دانش شامل یک راهنمای ارجاعی است که برای الگوهای ممکن ذهنی که در پس امور نهفته است مورد استفاده قرار می‌گیرد. تجربیات شخصی من نشان می‌دهد که این راهنما بی‌نظیر و شایسته توجه است.
اگر یک فرد در یک گوشه دورافتاده و تنها به طریقی به این کتاب دست پیدا کند، هرآنچه برای زندگی در جزیره‌ای دورافتاده یا حتی در جای دیگر نیاز دارد، خواهد یافت. در صورت پیدا کردن کتاب “لوییزهی” به طور اتفاقی، اطمینان دارید که یک کتاب ارزشمند از لوییز و نوارهای الهام‌بخشش و تجارب شگفت‌انگیزش، درباره شفا و کلاسهای الهام‌بخش او، برای دنیایی دردمند کشف کرده‌اید.
در حین خدمت به بیماران مبتلا به ایدز، با لوییز آشنا شدم. او یک روش درمانی را برای بهبود بیماران پیشنهاد داد که من بسیار تاثیرگذار یافتم. هر بار که نوار صوتی لوییز را در جلسات با بیماران استفاده می‌کردم، از توصیه‌های او استفاده می‌کردم.
احترام و علاقه‌ای که به لوییز داشتم، من را تحت تاثیر قرار داد و دیدم که بیماران با ایدز با اعتقاد و عجایب‌آفرین، بهبود می‌یابند. تاکنون در زندگیم، از آموزگاران بزرگ و حتی احتمالاً از قدیسان و آواتارها نیز بهره مند شده‌ام. اما بدون شک، لوییز یک معلم بزرگ است که به دلیل توانایی فراوانش در گوش دادن و عشق بی‌قید و شرط، قادر است تا همراه با او صحبت کرده و به او اعتماد کنید.
آواتارها در باورهای هندو معتقدند که هنگامی که فساد و بی‌عدالتی جهان را تهدید می‌کند و به نابودی کشانده، خداوند از رحمت، به صورت انسان، بر روی زمین فرستاده می‌شود. من از این بابت خوشحالم که شما را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنم تا آن را به عنوان یک بخش از زندگی خود در نظر بگیرید؛ زیرا شما و این کتاب، لایق یک اتصال هستید.
قسمت اول
توصیه‌هایی برای خوانندگانم
من این کتاب را به دلیل تقسیم کردن دانش و تجربیاتم با خوانندگانم نوشتم. کتاب کوچکم “شفای تن” به عنوان یک منبع معتبر درباره الگوهای ذهنی که در بروز بیماری‌ها نقش دارند، با استقبال فراوانی مواجه شده است. صدها نامه از خوانندگانم دریافت کرده‌ام که اطلاعات بیشتری را از من درخواست کرده‌اند. افراد زیادی که با آن‌ها به صورت مشاوره شخصی کار کرده‌ام و همچنین افراد شرکت‌کننده در کلاس‌ها و کارگاه‌هایم در داخل و خارج از کشور، از من خواسته‌اند که نشسته و این کتاب را بنویسم. من این کتاب را به گونه‌ای تدوین کرده‌ام که انگار شما را به یکی از جلساتم دعوت کرده‌ام؛ دقیقاً مثل اینکه به عنوان یک مشاور شخصی به سراغتان آمده باشم یا در یکی از کلاس‌ها و کارگاه‌هایم شرکت کرده باشید.
اگر به همان روشی که توصیه شده، تمرین‌ها را انجام دهید، در انتهای کتاب متوجه خواهید شد که شروع به تغییر دادن زندگی خود کرده‌اید. من پیشنهاد می‌دهم کتاب را یک بار به طور کامل بخوانید. سپس آن را به آرامی دوباره مطالعه کرده و تمام تمرین‌های آن را انجام دهید. به خود فرصت دهید که هر یک از تمرین‌ها را به تنهایی انجام دهید. اگر امکان دارد، تمرین‌ها را با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده انجام دهید. هر فصل با یک جمله تأکیدی آغاز می‌شود. استفاده از این جملات تأکیدی هنگامی که روی آن موضوع زندگی خود کار می‌کنید بسیار مفید است. برای انجام هر فصل، دو یا سه روز وقت بگذارید. آن جمله تأکیدی که فصل با آن آغاز می‌شود را بارها تکرار کرده و یادداشت بردارید.
در پایان هر بخش از کتاب، یک عبارت تأکیدی ویژه برای شما آمده است. این عبارت را بهتر است هر روز و چند بار تکرار کنید. با خواندن داستان زندگی من در این کتاب، معتقدم که خواهید فهمید ما از کجا آغاز کردیم مهم نیست و می‌توانیم زندگی خود را تغییر داده و بهبود بخشید. بدانید همواره اندیشه‌های مثبت من همراه شماست و شما در حمایت و محبت من قرار دارید وقتی که با این افکار کار می‌کنید.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …