دانلود کتاب شمس المعارف کبری

یک کتاب علوم غریبه درباره اجنه و ارواح می باشد. کتاب شمس المعارف کبری اثر احمد بن علی البونی است.

دانلود کتاب شمس المعارف کبری

المعریف الکبری الیمن
داستان مترجم
و معرفی نویسنده شمس المعریف از مولانا اقبال الدین احمد صاحب ماد زالا
مولوی محمد رازی عثمانی مالک دار العاشعاء کراچی برای من جدید و نااشنا نیست و من هم به خواست خدا با او از این نهاد مذهبی در علوم و هنرهای اسلامی نیستم.
او اصلاحات اخلاقی و اعمال خدمات عالی را ترویج می کند. در این مجموعه، تقریبا پانزده سال پیش، من تعریف های او را دریافت کردم
او نسخه شیخ عبدالحق محدیث دهلوی عربی (ما در سنت اعمال سنت ثبت شده است)، و کتاب حضرت شیخ به زبان فارسی، کتاب Akhbar al-Akhyar سعادت، ترجمه اردو از این کتاب است.
و همچنین خدمات برخی از کتابهای تنظیم و تزیینات او نیز پس از انتشار از دفتر این انتشارات و همچنین در زمان خدمت به من رسید
این کتابها هم رسیده است.
مولوی محمد رازی در مورد این کتابها گفت که این کتابها برای مردم عادی و بیشتر مردم قابل قبول است.
من هیچ سوءتفاهمی از جانب خودم نداشتهام و میدانم که پذیرفتن نام این نویسنده جلیل القدر یک لطف است.
در حال حاضر ناشر ابراز امیدواری کرد که من به دلیل هزینه ها برای او وقت ازاد کنم، او در بار دوم گفت که انها از انکار او مطلع می شوند، اما این قدرت من نیست که مولوی رازی عثمانی صاحب را انکار کنم و با او قول دادم.
من این کار را کردم و ان وعده که در سرنوشت بود انجام شد.
شمس المعرف الکبرا
21
قسمت اول
یعنی این صاحب یک نسخه عربی در حواله من ساخته است که استعداد او در دانش من است
اینطور نبود، و من هم مدارک تحصیلی او را نداشتم، و هیچ وابستگی خاصی به دانش او نداشتم. من به کتاب معروف “شمس المعیف” نوشته شده توسط شیخ ابو عباس احمد بن علی بونی اشاره می کنم که این کتاب در مورد عملیات و طلسم ها و به نام خدا است.
حسنی و روایات قرانی و خواص و اسرار الفبا یک کتاب منحصر به فرد است. این فیض و فیض خالص خداوند و برکت نویسنده است که ترجمه این کتاب را در کمتر از یک سال و وعده خود برای او به پایان رساندم.
برای انها، خداوند متعال از فضل خود راضی است، این فضل خاص خدا بود. در مورد کتاب و در مورد نویسنده ان، من برخی از موارد را در صفحه بعدی ارائه خواهم داد. البته، در مورد ترجمه او، گفته می شود که اخر به سختی بر روی ترجمه خود کار کرده است، که ترجمه او ترجمه تحت اللفظی نیست، بلکه ترجمه او باید اموزنده و اسان برای درک باشد. این روش توسط من انتخاب شد زیرا عبارت اصلی عربی در حضور من بود و ترجمه محاوره ای او من برای استفاده و درک انها به این روش انجام دادم.
اسان و بدون هیچ گونه وظیفه.
عمل دوم مردانگی این است که در کتاب اصلی، نویسنده فقط عناوین عمومی را ارائه داده بود و نوشته بود که علاوه بر این، اقدامات و مزایای بی شماری در هر فصل ذکر شده است. عناوین باغلی باید ذکر و نوشته شود تا مزایای این کتاب به راحتی در دربار خداوند متعال به دست امده باشد.
سوال من این است که خداوند متعال همه مسلمانان را در راه مستقیم خود برابر قرار خواهد داد. و از یک کتاب ارزشمند برای اهداف خوب و از اعمال و اعمال کمک کنید.
(امین) پس از اتمام ترجمه کتاب، ناشر صاحب درخواست و درخواست دیگری را گفت:
در بخش اخر این محتوا، شما باید قدردانی و قدردانی نویسنده را برای مطابقت با ان بنویسید.
به درخواست مافوق، مالک چند خلاصه نوشت، اما حیف است که اطلاعات کمی در مورد نویسنده وجود دارد.
شمس المعرف الکبرا
قسمت اول
خلق و خوی نویسنده و تعریف از کتاب
حضرت شیخ ابوالعباس احمد بن علی بونی ساکن بون بود، به همین دلیل، ان را بونی می نامند. مرگ این محقق (622 هجرت، با توجه به سال های سال، 1235 میلادی) است. ) نوشته است که این شخص یکی از مهمترین نویسندگان عرب پر از رمز و راز و دانش است و در این شخص کتاب های زیادی در مورد بسم الله، سورات فاتحه، ایات قرانی، نام های خدا و نامه های ابجد نوشته است.
اثار او به طور کلی پذیرفته شده و مشهور است. در مغرب، او از اثار نویسندگان زیات و در زمینه سحر و جادو بهره مند شده است
بحث او به شیوه ای خاص است.
و بخشی از نوشته های او نیز در کتابخانه ملی فرانسه در دسترس است.
علاوه بر این، صاحب کاسف الدانون در مورد شیخ احمد بن علی بونی گفته است
که شیخ احمد بن علی بونی نویسنده شمس الماریف و متخصص اسرار نام های خدا و اسرار نامه ها، کدها و اموال است و این یک گفته معروف در مورد او است که همه در خانه اش به خوبی می دانند که در خانه اش هستند.
کدام اشیاء در دسترس هستند؟
از این دسته، وضعیت و رتبه انها در این زمینه شناخته شده است و اظهارات نویسنده اثبات این است. نویسنده تحت نظارت خود نوشته است که این نویسنده
او بیش از پنجاه کتاب در این زمینه ساخته و برخی از کتاب ها و نام ها را ذکر کرده است
نام او چندین بار در شمس المریف ذکر شده است، به شرح زیر است:
(1) زمان لغو در اسرار روایت.
2- علم خدا و اسرار خدا.
(3): زمان الیسیر و لاتیف الرئر.
(4) Qabs Al-Ahtada.
شمس المعرف الکبرا
(5) تسهیل محتوا.
(6) Lataef al-Asharat.
(7) کتاب الدوار.
23
قسمت اول
8) داوری داوری
(9) شمس المعریف قوبارا و لاتیف العواریف.
و این نیز پنهان بود زیرا کدام شخص در این زمینه بیش از پنجاه قطعه دارد و خودش
این شخص یک تصنیف ساخت، چقدر امام این هنر بزرگ است.
شیخ و اسناد ان در علوم و هنرهای مختلف نوشته شده است
اسناد اگاهی طارقات باید روشن باشد، علمای طارق و علمای حقیقت به طور معتبر و مداوم گزارش شده اند که حضرت علی بن ابی طالب کلمه شهادت را از حضور مقدس گفته است.
به یاد اورده بود
و نویسنده این کتاب از امام ابی عبدالله بن یعقوب لوکونی است، و این از شیخ غزات الغوم است، و این از شیخ قطب ابی عبدالله بن ابی حسن علی بن حرام است، و این از شیخ طارقات مادان، ابی محمد صالح بن اوقابان مالکی، و این از حجت زمان شعیب است. ابن حسن اندلسی و این از ابو شعیب ایوب سعید سنهاجی و این از شیخ اریفین قطب دوات جامع ابن یهو المعری و این از محمد بن منصور و این از محمد بن عبدالجلیل بن ملان و این از ابوالفضل عبدالله بن ابی بیشر و این از پدر خود امام موسی کاظم و این از پدرش امام جعفر صادق و این از پدرش امام محمد باقر و این از پدرش امام محمد باقر و این از طرف او پدر
خود زین العابدین و این از پدرش امام حسین و این از پدرش حضرت علی ب
این همان چیزی است که او از رسول خدا صلی الله علیه وسلم به دست اورده است.
همچنین ذکر شده است که دانش درونی امام جعفر صادق از حضرت قاسم بن ابی بکر صدیق به دست امده و این امر با حضور خالص اموزش داده شده است.
اسناد علم نامه ها با اگاهی از نامه های امام ابوالحسن بصری به این ترتیب امده است: از شیخ حبیب عجمی، از شیخ داوود الجیلی، از شیخ معروف، از شیخ سر الدین السقاتی، از شیخ وقف، طارقات و مادان سولوک.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …