دانلود کتاب محدودیت صفر

این شاهکار بی نظیر به نویسندگی جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن در ژانر  روانشانسی مطالب ارزشمندی را به شما آموزش می دهد .

دانلود کتاب محدودیت صفر

یک روز مهم ، بر روی میز کارم برگهایی بود که روی آن نوشته شده بود ” آرامش از من آغاز می شود ” و این جمله برایم بسیار ارزشمند بود . من تجربه یافتن آرامش را ، حتی در حین کار و سفر هایم با او از دسامبر ۱۹۳۱ تا زمان درگذشت من در فوریه ۱۹۸۱ در کیرشهایم ، آلمان ، به دست آوردم . حتی در لحظات آخرین لحظات زندگی‌ ام که بود و اطرافیانم به شدت ناراحت بودند ، آرامش از وجود من تابیدگی می‌ کرد . شانس و افتخار بزرگی برایم بود که از نوامبر ۱۹۳۱ آموزش‌ های او را فرا گرفتم و به مدت یک دهه در کنار او بودم . از آن زمان تا به حال من به‌ طور مداوم به کار با هو اوپونو پونو مشغول بوده‌ ام . اکنون با افتخار مشتاقانه با کمک دکتر جو وایتلی ، دوست خود ، می‌ توانم این پیام را به تمام دنیا منتقل کنم .
اما حقیقت اینگونه است که من تنها یک وسیله‌ ام برای انتقال این پیام ، زیرا همه ما یک هستیم و تمام اتفاقات درونمان رخ می‌ دهد . آرامش من ، دکتر ایهالیاکالا هو لن ، رئیس افتخاری بنیاد من ، آزادی جهان ، راز جهان هستی . در سال ۱۰۰۱ مقالاتی با عنوان ” عجیب‌ترین درمانگر جهان ” نوشتم . این مقالات درباره روانشناسی بودند که به شفا‌ی همهٔ جنایتکارانی که در بخش ویژه‌ ای برای بیماران روانی بودند – بدون آن‌ که حرف‌ های آن‌ ها را بشنود – کمک کرد . او از یک روش غیر معمول بومیان هاوایی برای این کار بهره برد . تا سال ۱۰۰۲ هیچ چیزی از او و روشش نشنیده بودم . دو سال به دنبال او گشتم تا پیدایشش کنم . سپس شیوه‌ های او را آموختم و آن مقاله معروف را نوشتم . این مقاله به سرعت در فضای مجازی پخش شد .
در گروه‌ های خبری منتشر شده و به صورت رایانامه برای بسیاری از مردم از تمام طبقات جامعه فرستاده شد . افراد مشترک دریافت این رایانامه‌ ها را با استقبال بالایی مواجه کرده و به ده‌ها هزار نفر دیگر ارسال کرده‌ اند . آن‌ ها همچنین آن را به اعضای خانواده و دوستان خود نیز نشان داده‌ اند . تخمین می‌ زنم که حدود پنج میلیون نفر از آن باخبر شده‌ اند .
تمامی کسانی که متن را می‌ خواندند مواجه با پیام دشواری باور آن بودند . بعضی از آن‌ها هیجان‌ زده می‌ شدند و برخی دیگر مشکوک به آن بودند ، اما همه می‌ خواستند بیشتر در مورد آن بدانند . این کتاب حاصل تلاش و خواسته افراد است .
حتی اگر پنج مرحلهٔ قبلی کتاب قبلی من باعث جذب شما شده باشد ، ممکن است هنوز هم نتوانید در نگاه اول برخی دیدگاه‌ های باورنکردنی که در اینجا ارائه می‌ دهم را درک کنید . فرآیند ساده‌ ای که در این کتاب شرح داده می‌ شود نشان می‌ دهد که چگونه بدون اینکه عملاً برای وقوع برخی موارد تلاش کنم ، موفق به دست‌ یافتن به برخی از موفقیت‌ های اساسی شده‌ ام ، از جمله : یک برنامه صوتی با نایتیگل کونتنت تهیه کردم که باعث شد قدرت بازاریابی بر انگیزانه من بهبود یابد . چگونه توانستم از وضعیت بی‌ خانمانی و فقر به عنوان یک نویسنده‌ کتاب‌ های پرفروش و استاد بازاریابی اینترنتی برسم ، بدون اینکه حتی برنامه ای برای آن داشته باشم ؟ هدف من از جذب یک خودروی بیامو زد 8 ، ایده‌ های جدید بود که باعث شد در یک روز 11500 دلار و ظرف یک سال 150000 دلار درآمد کسب کنم . همچنین ، میلی که به خرید ملک در خارج از یکی از شهر های تگزاس داشتم ، در زمانی که ورشکسته و در شرف طلاق بودم ، من را به راه انداخت و موفق شدم در یک روز 50000 دلار کسب کنم . نهایتاً ، کاهش وزنم تا 81 کیلوگرم بعد از این تصمیمی بود که گذشته‌ ام را تغییر داد .
من یک راه جدید برای دستیابی به اهدافم را انتخاب کردم .
علاقه‌ی من به نوشتن کتب پرفروش ، باعث شد تا برنده‌ی کتاب پرفروش شوم . قبلاً حتی به ذهنم هم نرسیده بود که این کتاب را بنویسم .
حضورم در فیلم مشهور ” راز ” بدون هیچ درخواست یا برنامه‌ ریزی قبلی ، رخ داد .
حضورم در برنامه‌ های زنده‌ ای همچون لری کینگ در نوامبر ۱۰۰۱ و دوباره در مارس ۱۰۰۲ ، بدون اینکه قصدش را داشته باشم ، اتفاق افتاد .
در حال حاضر تهیه‌ کنندگان هالیوود در حال مذاکره برای ساخت فیلمی از کتابم هستند و برخی افراد قصد دارند مرا قانع کنند تا برنامه‌ های تلویزیونی خودم را داشته باشم .
‏می‌ توانم ادامه دهم و فهرست را بیشتر کنم ، اما فکر می‌ کنم که منظورم روشن است . زیادی معجزات در زندگی ام رخ داده است .
اما چرا این اتفاقات رخ می‌ دهند ؟ منظورم این است که سال‌ ها پیش ، من یک بی‌ خانمان بودم . اما اکنون یک نویسنده پرفروش ، یک شخصیت مشهور در اینترنت و یک میلیونر هستم . چه چیزی باعث شد تا به این موفقیت‌ها برسم ؟ بله ، من رویاهایم را دنبال کردم . بله ، من اقدام کردم . بله ، من از پشتکار برخوردار بودم . اما آیا افراد دیگر نیز این کارها را انجام نمی‌ دهند و با این حال به موفقیت نمی‌ رسند ؟ تفاوت چیست ؟ اگر به دستاوردهایم به طور منطقی نگاه کنید ، متوجه می‌ شوید که هیچ‌ یک از آنها به طور مستقیم توسط من خلق نشده‌ اند . در واقع ، آنچه که همه آن‌ها را مشترک دارد این است که برنامه‌ ریزی الهی داشتند و من گاهی فقط به عنوان همکار در آن‌ ها شریک شده‌ ام .
در اواخر سال 1001 ، من یک همایش با عنوان ” فراتر از تجلی ” برگزار کردم . موضوع تدریسم تحت تاثیر نظرات یک درمانگر مرموز هاوایی قرار گرفته بود ، و روش او . در آنجا ، حضوریان را به لیست‌ کردن تمام روش‌ هایی که برای تجلی یا جذب چیزی در زندگیشان می‌شناسند ، تشویق کردم . این روش‌ ها شامل جملات تاکید آمیز ، تجسم ، قصد ، روش‌ های آگاهی جسمانی ، حس کردن نتیجه نهایی ، نوشتن ، آرامش جسمانی و روانی (ایافت) ، یا حتی ضربه‌زدن و … بود . پس از این که همه روش‌ های خود را برای خلق واقعیت مورد نظرشان نوشتند ، از آن‌ ها پرسیدم که آیا این روش‌ ها همواره موثر هستند یا خیر . تمامی شرکت‌ کنندگان تایید کردند که این روش‌ ها همیشه به نتایج مطلوب نمی‌ انجامند .
از آنان پرسیدم ” خوب ، چرا نه ؟ ” اما هیچ کس به درستی پاسخ نداد . سپس توضیح دادم : ” تمامی این راه‌ ها با محدودیت‌ هایی مواجه هستند . آنها ابزارهایی برای بازی ذهنتان هستند تا فکر کنید که شما اختیار دارید ، اما در واقع اینطور نیست . وقتی از این ابزارها دست کشیده و به داخل خودتان که هیچ محدودیتی ندارد اعتماد کنید ، معجزات واقعی اتفاق می‌افتد . ” سپس توضیح دادم که هر آنچه که می‌ خواهند در زندگی برسانند ، بیشتر از این بازی‌ ها و پچ‌پچ‌ های ذهن است و واقعاً در جایی به نام الوهیت قرار دارد . در ادامه ، شرح دادم که زندگی حاوی حداقل سه مرحله است . در مرحله اول ، شما قربانی هستید .
سپس به سمت تبدیل شدن به خالق زندگی خود حرکت می‌کنید و در پایان اگر شانس بدهد خادم الهی می‌ شوید . در مرحله‌ی آخر ، که آن را در این کتاب به تفصیل توضیح خواهم داد ، تقریباً بدون تلاش قابل توجهی از سوی شما ، معجزات شگفت‌ انگیز رخ خواهند داد .
امروز با یک فرد متخصص در حوزه هدف‌ گذاری گفتگو داشتم . او یک دوزین کتاب در این زمینه نوشته و میلیون‌ ها نسخه از آنها را فروخته است . او میداند که چگونه باید هدف‌ گذاری را به مردم آموزش دهد و بیشترین فلسفه‌ اش این است که برای انجام کاری باید ارادهٔ قوی داشت .
اما این راهبرد ناقصی دارد . از او سوال کردم که چه توصیه‌ هایی برای فردی که نه تنها میل به انجام کار ندارد بلکه حتی هدف مشخصی را نیز در پی نمی‌گیرد ، دارید . در ابتدا گفت : ” اگر می‌ دانستم می‌ توانستم بسیاری از مشکلات این دنیا را حل کنم . ” سپس اظهار کرد که باید از تشنگی برای دست‌ یافتن به موفقیت پر باشید ؛ چرا که بدون آن ، نمی‌ توانید نظم لازم برای تمرکز و پیشروی در آن را داشته باشید .

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام ، روبیکا یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …