دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم از ( لیل لوندز ) شامل ۹۲ راهکار جدید و حرفه ایی در رابطه با نحوه برخورد با افراد می باشد.

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

در زندگی ما با دو نوع انسان رو به رو می‌شویم: کسانی که وقتی وارد می‌شوند، با اعلام شادمانی می‌گویند “من اینجا هستم!” و کسانی که وارد می‌شوند و با ناراحتی می‌گویند “آه، شما اینجا هستید.”
آیا تا به حال افراد موفقی را دیده‌اید که به نظر می‌رسد آنچه را می‌خواهند دارند؟ آنها را در جلسات تجاری و مهمانی‌های اجتماعی مشاهده می‌کنید که با اعتماد به نفس صحبت می‌کنند، بهترین شغل‌ها، همسران، دوستان، و حساب‌های بانکی پرپول دارند. اما ابهام و تعجب نورتان را برانگیخته است؟ بسیاری از آنها هوش و استعداد بالاتری نسبت به شما ندارند. حتی جذابیت بیشتری هم ندارند. آن‌ها این موفقیت‌ها را به ارث گرفته‌اند یا به سادگی از شانس خورشیدی برخوردار هستند. بهتر نیست که آنها دوباره به این موضوع فکر کنند؟
دلیل موفقیت این افراد این است که در برقراری ارتباطاتشان با دیگران از مهارت‌های بیشتری برخوردارند. آنها می‌دانند که هیچکس تنها نمی‌تواند به اوج برسد. افرادی که به نظر می‌رسد همه‌ی آرزوهایشان برآورده شده، در واقع افرادی هستند که به مدت طولانی توانسته‌اند قلب و ذهن صدها نفر را جلب کنند تا در تمام فعالیت‌هایشان از آنها حمایت کنند. بسیاری به آن دست از افرادی که به پله‌های بالای رده‌اند نمی‌دهند. آن‌ها را ممکن است خودخواه ببینند. وقتی هنگام دوستی، بازیگران بزرگ به خواست آنان پاسخ ندهند، یا در کسب و کار با آنان همکاری نکنند یا عشقشان را با آنها به اشتراک نگذارند، آن‌ها برچسب افراد خودخواهانه می‌زنند و می‌گویند که وابستگی دارند به گروه‌های مختلف.
آنانی که به طور منظم شکایت می‌کنند، هرگز متوجه نمی‌شوند که خودشان مسئول این است که دیگران از آن‌ها بی‌توجهی می‌کنند. آنان هرگز متوجه نمی‌شوند که رفتارهایشان باعث تیره و تار شدن روابط یا شکست دوستی‌هایشان شده و همه این اقدامات به دلیل نادانی در برقراری ارتباط صورت گرفته است. این افراد باور دارند که افراد موفق، رازهای خاص و توانمندی‌های جادویی دارند که می‌تواند آن‌ها را به موفقیت برساند. اما راز و راهکار آن‌ها چیست؟ آن‌ها منابعی دارند که دوستی‌ها را تقویت می‌کند، هنری دارند که بر روی افکار تأثیر می‌گذارد، جادویی را می‌شناسند که باعث می‌شود دیگران عاشق آن‌ها شوند و از ویژگی‌هایی برخوردارند که باعث استخدام آن‌ها توسط رؤسایشان و فراهم آوردن فرصت‌های پیشرفت شغلی می‌شود.
مشتریان به دنبال صاحبان و تولیدکنندگانی هستند که ارزش و ویژگی‌های منحصربه‌فردی ارائه می‌دهند. آنها دارایی‌هایی را انتخاب می‌کنند که ارزش آنها را ادراک می‌کنند و تمایل به خرید از رقبایشان ندارند. راهکارهای موفقیت در زندگی، مانند این نوع استراتژی‌ها، به ما کمک می‌کنند تا به اهدافمان دست یابیم. این کتاب با معرفی انواع راهکارها، شما را قادر می‌سازد تا از آنها بهره ببرید و به دست‌یافتن به آرزوهای زندگیتان برسید. بهترین این راهکارها چگونه شناسایی می‌شوند؟ سالها پیش، یک استاد تئاتر به خاطر نقدهای منفی‌اش نسبت به بازی بد من در یک نمایشنامه کالج، بسیار عصبانی شد.
به نظر می‌رسد که حرفهای شما و حرکات بدنتان همیشه با یکدیگر هماهنگ نیستند. زیرا حرکات شما در واقع افکار و احساسات شما را آشکار می‌کنند. چهل هزار عبارت مختلف ممکن است به وسیله صورت شما ابراز شوند. هر یک از این ابرازها نشان می‌دهد که شما کی هستید و در همان لحظه، چه فکری در ذهن دارید. من هرگز حرف او را فراموش نخواهم کرد و نحوه‌ی حرکت دادن بدن شما در واقع یک زندگینامه‌ی عملی است.
کاملاً درست است که در صحنه‌ی واقعی زندگی، هر حرکت فیزیکی شما داستان زندگی‌تان را تعریف می‌کند. سگ‌ها صداهایی را می‌شنوند که ما قادر به شنیدن آن نیستیم و خفاش‌ها در تاریکی چیزهایی را می‌بینند که ما نمی‌توانیم ببینیم. انسان‌ها هم حرکاتی انجام می‌دهند که خارج از کنترل انسانی به نظر می‌رسد، اما توانایی شگفت‌آوری برای جذب و دفع دیگران را دارند.
هر تیسم، هر اخم یا هر کلمه‌ای که برای گفتن انتخاب می‌کنید، ممکن است توانایی جلب یا دور کردن دیگران را داشته باشد. در نظر بگیرید که دو نفر در یک فضا هستند و تمام علامت‌هایی که آنها به یکدیگر می‌فرستند، ثبت شود. در هر ثانیه حدوداً ده هزار علامت مخابره می‌شود. این توصیف با استادی از دانشگاه پنسیلوانیا، به منظور بررسی تبادلات بین دو نفر در یک دوران معین، انجام شده است.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …