دانلود کتاب کار عمیق

این اثر شگفت انگیز راه های قدم برداشتن در مسیر موفقیت را به ما آموزش می دهد . کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت نویسنده معروف آمریکایی می باشد .

دانلود کتاب کار عمیق

در اطراف اقیانوس شمالی ، رودخانه زوریخ ، در کانتون سنت گالن ، روستای بولینگن قرار دارد که محل انتخابی برای ایجاد ملکی توسط کارل یونگ ، روانپزشک مشهور در سال 2211 بود . او در شروع یک ملک 2 طبقه از سنگ احداث کرد که آن را به‌ عنوان یک برج معرفی می‌کرد . در مسافرتش به کشور هند ، او متوجه شد که مردم هندی جای کوچکی برای نگهداری در خانه‌ های خود دارند . بعد از برگشتن ، تصمیم گرفت ملکش را را گنده تر کند و اتاقی شخصی و دنج ایجاد کند. او در باره این دفتر اظهار کرد : ” در اتاق استراحت من ، تنها کسی هستم که حق دارم و کلید آن همیشه با من است ؛ هیچ کس بدون اجازه‌ی من نمی‌ تواند به این جای سیف ورود کند . ”
Mason Corey ، روزنامه‌نگار و نویسنده ، در اثر خود  کوشش کرده که با بهره بردن از منبع گوناگون ، رفتار های روزمره یونگ در برج را به تصویر بکشد . یونگ طبق عادات روزانه در تایم 7 سپیده دم  بلند می شد و بعد از خوردن یک وعده غذایی خوب ، 120 دقیقه متمرکز در اتاق pv خود شروع به تحریر می کرد .
ساختمان برق نداشت و وقتی که روز به تدریج جای خود را به شب می‌ دهد ، نور چراغ‌ های نفتی و گرمای بخاری جای خورشید را می‌ گرفت . یونگ همیشه ساعت ده شب می‌ خوابید و از ابتدا احساس راحتی و آسایش زیادی در این برج داشت .
برج بولینگن ویلای تعطیلات یونگ بوده است ، اما این عزلتگاه برای فرار از کار ساخته نشده بود . زمانی که یونگ در سال ۲۲۱۱ این ملک را خریداری کرد ، دیگر پولی نداشت تا تعطیلات بگیرد . یک سال بعد ، یعنی در سال دوهزارو دویست و ذوازده ، او کتابی دربارهٔ انواع Psychology منتشر کرد و باید مقالات و کتاب‌ های هوشمندانه‌ ای را منتشر کرد تا بتواند روانشناسی تحلیلی ( نامی که بعداً بر مکتب فکری جدید خود نهاد ) را بیشتر قوام بخشد .
مشخص است که سخنرانی‌ ها و فعالیت‌ های مشاوری یونگ او را در زوریخ مشغول نگه می‌ داشت ، اما این مشغولیت او را راضی نمی‌ کرد . او تمایل داشت دانش ما از ناخودآگاه را تغییر دهد و برای رسیدن به این هدف نیاز به تعمق ، تفکر عمیق و دقیق داشت که او نمی‌ توانست در زندگی پر مشغله شهری خود به آن دست یابد . بنابراین تصمیم او برای رفتن به بولینگن ، نه برای فرار از زندگی حرفه‌ ای خود بلکه برای پیشبرد آن بود . کارل یونگ به یکی از تأثیر گذارترین اندیشمندان قرن بیستم تبدیل شد . موفقیت او دلایل زیادی داشت . اما در این کتاب ، آنچه توجه من را به خود جلب کرده است ، مهارت عمیق کار کردن است : فعالیت‌ های حرفه‌ ای که با تمرکز و پرهیز از مزاحمت انجام می‌ شوند و توانمندی‌ های ذهنی را به حداکثر می‌ رسانند . این تلاش‌ ها ارزش جدید فراهم می‌ کنند ، مهارت‌ها را بهبود می‌ بخشند و تقلید از آن‌ها بسیار دشوار است .
اگر مایل به بهره‌گیری از توانمندی‌ های فکری خود تا نقطه‌ ی انتهایی برسانید ، نیازمند کارهای ژرف هستید . تحقیقات 30 یا 40 سال در زمینه‌ های Psychology نشان داده است که اعمال سختی ذهنی بی تجربه از کارهای عمیق ضروری است به منظور بهبود توانایی‌ها . به عنوان دیگر ، work عمیق همون تلاشی است که برای برتری در حوزه‌ های چالش‌ برانگیز مانند Psychology دانشگاهی در اول قرن 20 میلادی ضرورت دارد . اصطلاح ” کار عمیق ” اختراع بنده است و ممکن است کارل یونگ آنرا نادیده گرفته باشد ، اما از work هایش در این دوره مشخص است که وی این مطلب را درک کرده بود . یونگ در منطق سر سبز یک بنای سنگی ساخت تا به کمک کار عمیق ، زندگی پیشرفته خود را بهبود بخشد ، برای ساختن این بنا نیازمند وقت ، نیرو و مانی بود . این اقدام او را از بعضی کارهای مهم تر فوری‌ تر دور کرد . همان گونه که مایکلسون کوری بیان می کند ، مسافرت های  دقیق یونگ به بولینگن ، وظایف بالینی او را کاست .
هر چند او مریض هایی داشت که به طور کامل به او وابسته بودند ، اما او به هیچ وجه تمایلی به تعطیل کار کردن نداشت . Priority دادن به کار عمیق فشار زیادی را به او قرار داده است ، ولی تلاش برای هدف ها ، به عبارتی عوض کردن این دنیا ، ضرورت داشت . اگر تعیش کاراکتر های موفق را چه در گذشته و چه در زمان‌ های معاصر بررسی کنید ، خواهید دید که پیروی از work عمیق ، موضوع اکثر حیات آن‌ها است . به عنوان مثال ، نویسنده فرانسوی قرن 16 ، میشل دومونتن، پیش از او در ساختمانی بزرگ در جنوب فرانسه جایی برای نوشتن ایجاد کرد . مارک تواین همچنین به طور فزاینده‌ ای درگیر …

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود کتاب کار عمیق»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام ، روبیکا یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …