دانلود کتاب گاو بنفش

این کتاب آموزشی از ست گودین آموزش هایی را به ما ارائه می دهد که باعث پیشرفت چشم گیر و شگفت انگیز در کسب و کار های ما می شود .

دانلود کتاب گاو بنفش

پیش گفتار
اثر تغییرات اقتصاد کلی بر راندمان کنونی بیزینس ها غیرقابل انکار است . همچنین ، جهانی شدن توسعه فناوری و روشن سازی در جا به جایی اطلاعا ت ، منجر به ظهور مشتریان هوشمند و تنوع نمونه کسب و کار ، و تقویت رقابت گردیده است . بنابراین، در این محیط رقابتی ، شرکت‌ ها دست به تکاپو برای بیش تر شدن بهره بازار زده‌اند و سعی برای جلب توجه مشتریان پتانسیل و فعلی دارند .
به منظور تأمین حداکثر نیازها در جهانی بسیار رقابتی و فرهنگی ، وظیفه دارد که از طریق انتشار آموزه‌ های مکتوب دانش علمی و نوآورانه در حوزه کسب و کار ، نقش ویژه‌ ای ایفا نماید. تلاش‌ های این انتشارات باید منجر به اقناع جامعه کسب و کار شده و در گسترش این دانش ، سهم معنی‌ داری داشته باشد .
بنا به توضیحات شما ، مسیری که منجر به نوشتن این کتاب شده ، بسیار پر پیچ و خم بوده است . در گذشته بارها تصمیم به نوشتن کتاب گرفته‌ ام و حتی برای انجام دادن این کار از چند داستان‌ نویس نیز دعوت به همکاری کرده‌ام ، اما در نهایت آنچه می‌ خواستم به دست نیامد . بنابراین فکر نمی‌ کنم در حال حاضر چاره‌ ای دیگر وجود داشته باشد ، شاید این که این کتب را با روش های خصوصی ام مورد قبول قرار دهید . البته ، باید بگویم که من خفن ترین مهندس نیستم ولی شغلی دارم که بعضی افراد به عنوان یک شغل بسیار موفق توصیف می‌ کنند . اما بدون شک ، افرادی هم هستند که بهتر از من این کار را انجام می‌ دهند .
من با اعتقاد راسخی می‌ گویم که قادر به درک عمیق از عوامل موفقیت افراد هستم و قادرم این مفاهیم را به دیگران منتقل کنم . در صنعت بازاریابی شبکه‌ ای ، اصطلاحات خاصی به کار می‌ رود ؛ برخی از کمپانی های عظیم و غول پیکر اعضای خود را به عنوان توزیع‌ کننده و گروه‌ های دیگر را به عنوان اعضای تیم معرفی می‌ کنند . مهم نام گذاری و تعریف این نقش‌ ها است ، اما لطفاً این امر توجه شما را از مطالب اصلی منحرف نکند . لطفاً به مفاهیم تمرکز کنید ، زیرا آن‌ها هرگز تغییر نمی‌ کنند درحالی که نام‌ ها همواره تحت تغییر قرار می‌ گیرند . قبل از شروع ، می‌ خواهم از برخی از دوستانم و آشنایان و آن هایی که مرا در زندگی یاری کرده اند به طرز ویژه ای تقدیر کنم .
از شریک زندگی عزیزم ، مارینا، صمیمانه تقدیر می کنم که پروردگار تو را به عنوان یک نعمت در زمان تولدت به این دنیا هدیه داد و من را نیز با داشتن تو به عنوان یک نعمت بزرگ برای خودم شاد کرد . از همه بچه های عزیزم ، تیلور ، آلکساندرا ، دانیلا ، چندلر ، دومنیک ، و بچه فرزندم ، اتان ، با افتخار می‌ گویم . قطعاً مطمئن هستم که شما در این دنیا کارهای بزرگی خواهید انجام داد. از والدین و دیگر اعضای خانواده‌ام به خاطر محبت و حمایت بی‌شمارشان طی تمام این سال‌ ها ، صمیمانه سپاسگزارم . من دیوانه وار خانواده ام را دوست دارم . دوستان فراوانی در کل این دنیا دارم و شما واقعاً به جای افراد دیگر خانواده‌ ام محسوب می‌ شوید . معتقدم که دوستی خود یک نوع ثروت است و به همین دلیل من حس می‌ کنم که بسیار دارایی های فراوانی دارم .
یک تشکر ویژه و حسابی از آقای chad porter عزیز و دوست داشتنی که بدون حضور او ، فکر سایت های عظیم بازاریابی به وقوع نمی پیوست . همچنین از melody عزیز که واقعا بدون زحمات بیست و چهار ساعته اش اصلا این کتاب به چاپ نمی رسید .

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام ، روبیکا یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …