دانلود کتاب

دانلود کتاب 48 قانون قدرت

یک کتاب روانشناسی درباره تسلط انسان بر تمام امور زندگی است. کتاب ۴۸ قانون قدرت اثر رابرت گرین میباشد.

دانلود کتاب 48 قانون قدرت

متشکرم
ابتدا از آنا بیلر تشکر می کنم که در ویرایش و تحقیق این کتاب بسیار کمک کرد و دیدگاه های ارزشمندش در شکل گیری 48 ماده قانون قدرت نقش داشت.
مهم این بود که بدون او این کار ممکن نبود. علاوه بر این، جا دارد از دوست عزیزم میشل شوارتز تشکر کنم که مرا به مدرسه هنری فابریکا در ایتالیا هدایت کرد و من را با Farz Skin آشنا کرد. او شریک و همکار من در نوشتن این کتاب در دنیای ساده فابریکا بود.
ما در کوتاه ترین زمان متوجه ماکیاولی شدیم و این کتاب از بحثی که در ونیز داشتیم متولد شد. مایلم از هانری لو گوبین تشکر کنم که حکایات زیادی در مورد قوانین ماکیاولی در اختیار من قرار داد. به خصوص آنهایی که مربوط به شخصیت های فرانسوی بی شماری هستند که نقش زیادی در کتاب دارند
من همچنین می خواهم از لس و سامیکو بیلر تشکر کنم. افرادی که کتابخانه خود را برای نوشتن در مورد تاریخ ژاپن به من قرض دادند و به من کمک کردند تا در مورد مراسم چای بنویسم، باید از دوستم الیزابت یانگ نیز تشکر کنم.
بابت تاریخ چین متشکرم
چنین کتابی تا حد زیادی به تحقیقات و مواد موجود بستگی دارد، و من به ویژه از کتابخانه تحقیقاتی اوکلا برای این کار سپاسگزارم. روز فوق العاده
من در مجموعه های منحصر به فرد او هزینه کردم. پدر و مادرم لارت و استنلی گرین به خاطر صبر و حمایتشان سزاوار تشکر بی پایان هستند.
هستند.و فراموش نکرده ام از گربه ام بوریس برای روزهای بی پایان نوشتن تشکر کنم
او همیشه با من بود. در پایان از همه آنها که در طول سالیان متمادی قوانین قدرت را ماهرانه اعمال کردند تشکر می کنم
آنها به من صدمه زدند زیرا انگیزه نوشتن 48 قانون قدرت را داشتم
اجازه دادی بدون هیچ کینه ای ازت تشکر کنم
رابرت گرین
درباره نویسنده
رابرت گرین (زاده ۱۴ مه ۱۹۵۹) نویسنده و سخنران آمریکایی است که به خاطر کتاب‌هایش درباره استراتژی قدرت و فریب شهرت دارد. او چهار کتاب پرفروش بین المللی در این زمینه ها نوشته است: 48 قانون قدرت هنر فریب 33.
استراتژی جنگ و قانون 50 با پنجاه سنت به ازای هر آمریکایی گرین قبل از پایان تحصیلات خود در دانشگاه ویسکانسین در لس آنجلس بزرگ شد.
مدیسون با مدرک لیسانس کلاسیک وارد دانشگاه کالیفرنیا، برکلی شد. گرین بیان می کند که قبل از نوشتن نزدیک به 80 شغل دیگر داشته است. از جمله، او در سال 1995 به عنوان نویسنده در کارخانه کار کرد، از جمله ساخت ترجمه، ویرایش و نوشتن فیلمنامه های هالیوود. یک مدرسه هنری و خبری در ایتالیا در آنجا با پوست الفارز آشنا شد. الفرض متن را در داخل جعبه کتاب گردآوری کرده است. گرین پیشنهاد نوشتن کتابی درباره قدرت با الفرض را داد و طرحی را نوشت که در نهایت به 48 قانون قدرت تبدیل شد و این موضوع نقطه عطفی بود.
او در زندگی خود می داند.
اولین کتاب او 48 قانون راهنمایی عملی برای همه افرادی است که
آنها می خواهند قدرت را مشاهده کنند و به دنبال مسلح شدن در برابر قدرت هستند.
قوانین چکیده ای از تاریخ سه هزار ساله قدرت هستند. برگرفته از سیاستگذاران
و شخصیت های تاریخی مانند نیکولو ماکیاولی، سون تزو، کارل فون کلاوزویتس
“ملکه الیزابت اول اثر هنری کیسینجر و پی تی بارنام” هر قانون فصلی
یک جداگانه هم هست که با «عدم تمکین» و «به آن قاعده و استثنا» کامل می شود.
48 قانون قدرت یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است که در آمریکا به تنهایی بیش از آن را دارد
یک میلیون نسخه فروخته شده است.معرفی ناشر
وقتی نوبت به قدرت می رسد، گاهی قانون تبدیل به قانون جنگل می شود. اگر گرگ نباشی، گرگ ها تو را خواهند خورد. این یک اصل نیست، یک قانون نانوشته است که گاهی به جوهره اصلی ارتباطات، به ویژه در سیاست و حکومت داری تبدیل می شود. البته این بدان معنا نیست که جامعه تبدیل به جنگل می شود و همه ما تبدیل به گرگ هایی در لباس میش می شویم، بلکه گاهی برای محافظت از خود و فریب دیگران باید با این اصول و قوانین آشنا باشیم، زیرا نه مهم نیست چقدر برای خوب بودن تلاش می کنیم، همیشه در راه هستیم. با تله‌هایی مواجه می‌شویم که برای ما گذاشته‌اند و به‌طور غیرمنتظره‌ای گرفتار آن‌ها می‌شویم، حتی در روابط اجتماعی و حتی گاهی در روابط عاطفی، این قوانین رعایت می‌شود و طمع تسلط بر جامعه، خانواده، عواطف و احساسات برخی دیگر باعث نوعی ناهنجاری می شود و فقدان آن باعث ایجاد تعادل در روابط ما می شود. رابرت گرین در این کتاب سعی کرده بزرگ‌ترین فریب‌های تاریخ را آشکار کند و اصولی را ارائه کند که گاهی سرنوشت یک امپراتوری را تغییر داده است. در جاهایی از کتاب می بینیم که گاهی بزرگترین وقایع تاریخ با بزرگ ترین فریب ها شکل گرفته است و اینجاست که هر خواننده ای لال می شود و متحیر می ماند که اگر چنین و چنان نمی شد… کتاب 48 قوانین قدرت روایتی تاریخی از داستان های شگفت انگیز است. هیجان انگیز
حول محور قدرت می چرخد، که به خواننده یادآوری می کند که قوانین
ماکیاولی و به نوعی ماکیاولیسم تاریخی بیش از هر چیز دیگری بر تاریخ بشر تأثیر دارد
قرار داده است
با این توضیحات مسلم است که برخی از قوانین این کتاب با قوانین
و اصول اخلاقی ناسازگار است، اما نویسنده سعی کرده است مخاطب را چارچوب بندی کندآشنایی با اصل این قوانین و این به معنای ترویج و توسعه قوانین مذکور نیست.
باشد که با در نظر گرفتن همه اصول اخلاقی و انسانی زندگی کنیم
فرشاد منجم / 94
برای قدرتمندترین افراد زندگیم، مادربزرگ نازنینم، که قدرت را در سازش می دید، مادر عزیزم، که بردباری او نماد قدرت اوست، و برای کسانی که قدرت را در سکوت می بینند، و کسانی که به نسبیت ایمان آورده اند. . آرامش و عشق ایمان را ایجاد می کند و ایمان بالاترین قدرت با ایمان به خداست
F. K
معرفی
اگر ماکیاولی الگویی برای شاهزادگان است، اولین کاری که باید انجام دهید این است که خودتان باشید
وی یادآور شد: نوشتن کتاب مخالف ماکیاولیسم بود.
ولتر (1694-1778) قانون 38
چیزهای زیادی برای دانستن وجود دارد. زندگی کوتاه است و بدون دانش زندگی معنایی ندارد. بنابراین، کسب دانش از دیگران ابزار شگفت انگیزی است. پس می توانید با سخت کوشی دیگران به یک دانشمند مشهور تبدیل شوید.
بالتاسار گراسیان (1651-1658) قانون 7
نداشتن قدرت بر افراد و رویدادها اساساً برای ما غیرقابل تحمل است. احساس درماندگی، احساس درماندگی است. هیچ کس قدرت کم نمی خواهد و همه بیشتر از همه می خواهند. در دنیای امروز تشنه قدرت خطرناک است زیرا با قدرت می توان هر کاری کرد. انگار باید آدم ساده و درستی باشیم. بنابراین ما باید با دقت، دلپذیر، اما هوشمندانه و آزادانه عمل کنیم. اما غیر مستقیم باشید.
این بازی همیشگی دوگانگی شبیه پویایی قدرت نمادین دربار اشرافی قدیمی است. در طول تاریخ، یک دربار همیشه بر اساس افراد قدرتمندی مانند شاه، ملکه، امپراتور و پیشوا تأسیس شده است. درباریان چنین درباری همیشه در موقعیت آسیب پذیری قرار داشتند. آنها باید به سران خدمت می کردند، اما اگر این خدمت چاپلوس به نظر می رسید و چنین رفتاری ثابت می شد، دیگر درباریان پس از درکبر خلاف آن رفتار می کردند، بنابراین باید با دقت تلاش می کردند تا موافقت سران را جلب کنند، حتی درباریان کاردان نیز با داشتن چنین دقتی، از خود در برابر همکاران خود که همیشه در تلاش برای خلاصی از شر آنها بودند محافظت می کردند. به نظر می رسد که دربار نشان دهنده سطح بالایی از تمدن و فرهنگ بود. پس اعمال قدرت طلبانه و
پرخاشگری با نارضایتی مواجه شد و درباریان با افرادی که به زور متوسل می شدند مخالف بودند
این دوگانگی درباری باید آرام و محترمانه رفتار می کردند
بود؛ در حالی که به نظر می رسید نمونه کاملی از کرامت است، اما باید باهوش و باهوش باشد
او رفتار رقبای خود را خنثی کرد. درباری دانا با گذشت زمان آموخت که همه
حرکات او غیر مستقیم است. اگر به رقیبش چاقو بزند، دستکش مخملی
لبخند شیرینی بر لب داشت. یک درباری تمام عیار به جای اجبار یا حیله آشکار، رفتاری جذاب، ریاکارانه و دقیق داشت و همیشه چند حرکت را از قبل برنامه ریزی می کرد. زندگی دادگاه یک بازی بی پایان با هوشیاری مداوم و
این یک طرز فکر فعال بود و یک جنگ تمدنی به حساب می آمد. امروزه ما با رمز و راز همگنی روبرو هستیم. همه چیز باید متمدنانه، موافق، آزاده و منصفانه به نظر برسد، اما اگر با این قوانین خیلی جدی بازی کنیم و آنها را واقعی فرض کنیم، توسط افرادی که کمی باهوش هستند خرد خواهیم شد. همانطور که دربار و سیاستمدار بزرگ رنسانس، نیکولو ماکیاولی (1) می نویسد، در میان افراد بی شماری که خوب نیستند، کسی که سعی می کند خوب باشد همیشه به تباهی می رود. هوس و نفرت به آرامی می جوشید. دنیای امروز خود را اوج عدالت می بیند، در حالی که احساسات زشت همچنان باقی استدر درون ما برانگیخته شده است، و همیشه همینطور است. این یعنی بازی، در ظاهر باید با جزئیات کوچک با احترام برخورد کنید، اما در باطن، البته اگر احمق نباشید، به زودی یاد می گیرید که با دقت عمل کنید و طبق گفته های ناپلئون عمل کنید، دست فولادی خود را پنهان کنید. در یک دستکش مخملی در دوره های گذشته، در هنر غیرمستقیم استادانه کار کنید، فریب دادن و جذاب بودن را بیاموزید و هوشمندانه به دنبال برتری نسبت به رقبا تا اوج قدرت باشید.
شما پیدا کنید
کاری را که می خواهید انجام دهید بدون اینکه دیگران متوجه شوند و آنها را هدایت کنند. به این
آنها از شما رنجیده نمی شوند و در برابر درخواست شما مقاومت نمی کنند.
بدون هیچ سؤالی از آنها محل ادب و نجابت هستند وگرنه محل بدبختی هستند.
آنها بدون اخلاق درباری خود که یکدیگر را با اخلاق خوب در آغوش می گیرند، بدبخت خواهند شد
می کشند، به هم توهین می کنند و از پشت خنجر می زنند.
لرد چسترفیلد (2) (1694-1773)
از دیدگاه برخی بازی های قدرتی عمدی بدون توجه به غیرمستقیم بودن آنها
آنها شیطانی، ضد اجتماعی و بقای بازی های گذشته به نظر می رسند. به نظر آنها
رفتار غیرمرتبط با قدرت آنها را از بازی دور نگه می دارد.

ادامه ...
واتس اپ
تلگرام
فیسبوک
لینکدین
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما یک موتور جستجوی کتاب هستیم
اگر کتاب شما به اشتباه در سایت ما قرار گرفته و درخواست حذف دارید
از تلگرام یا ایمیل زیر به ما اطلاع دهید تا سریعا حذف کنیم

کتاب در حال بارگذاری لطفا صبر کنید …